Možnosti platby

RobzoneMožnosti platby


Zboží s místem dodání v ČR je možné hradit několika způsoby.

  • Dobírkou při převzetí od dopravce. Platba je možná pouze v hotovosti. Poplatek za platbu dobírkou je 30 Kč vč. DPH. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka pod převzetí zásilky.
  • Bezhotovostní platbou (bankovní převod s možností okamžité platby přes QR kód) na účet společnosti Robzone Limited, odštěpný závod. na základě emailem zaslaných podkladů pro platbu. Objednávka je expedována až po připsání platby na náš účet. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka po převzetí zásilky.
  • Online platbou přes platební bránu (platba kartou, Apple Pay, Google Pay) Po dokončení objednávky dojde k přesměrování na platební bránu pro uskutečnění platby. Objednávka je expedována po připsání platby na náš účet, obvykle hned následující pracovní den. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka po převzetí zásilky.
  • Na splátky úvěrovou smlouvou uzavřenou se společností Cofidis. Zboží může být hrazeno částečnou dobírkou a poté v měsíčních splátkách nebo způsobem dle typu zvoleného úvěru. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka po převzetí zásilky.

"Robzone v souladu s přírodou"

Šetříme lesy a faktury již netiskneme. Proto již nejsou součástí zásilky, ale po převzetí zásilky Vám fakturu zašleme v elektronické podobě na Váš email uvedený v objednávce. Faktura slouží současně jako záruční list.