Možnosti platby


Zboží s místem dodání v ČR je možné hradit několika způsoby.

  • Dobírkou při převzetí od dopravce. Platba je možná pouze platební kartou. Poplatek za platbu dobírkou je 30 Kč vč. DPH. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka pod převzetí zásilky.

  • Bezhotovostní platbou (bankovní převod) na účet společnosti Robzone Limited, odštěpný závod. na základě emailem zaslaných podkladů pro platbu. Objednávka je expedována až po připsání platby na náš účet. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka pod převzetí zásilky.

  • Na splátky úvěrovou smlouvou uzavřenou se společností Cofidis. Zboží může být hrazeno částečnou dobírkou a poté v měsíčních splátkách nebo způsobem dle typu zvoleného úvěru. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka pod převzetí zásilky.

    

    
   "Robzone v souladu s přírodou"

   Šetříme lesy a faktury již netiskneme. Proto již nejsou součástí zásilky, ale po převzetí zásilky Vám fakturu zašleme v elektronické podobě na Váš email uvedený v objednávce. Faktura slouží současně jako záruční list.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace