Možnosti platby


Zboží s místem dodání v ČR je možné hradit několika způsoby.

    • Dobírkou hotově nebo kartou při převzetí od dopravce. Možnost úhrady dobírky platební kartou je možné pouze přímo řidiči PPL, kdy řidič PPL je vybaven mobilním platebním terminálem. Na výdejních místech Zásilkovny je možná platba pouze v hotovosti. Poplatek za platbu dobírkou je 30 Kč vč. DPH. Součástí zásilky je záruční list a daňový doklad/faktura.
    • Bezhotovostní platbou na účet společnosti Robzone Int. s.r.o. na základě zaslané proforma faktury (proforma faktura je součástí emailu o potvrzení objednávky). Objednávka je expedována až po připsání platby na náš účet.
    • Na splátky úvěrovou smlouvou uzavřenou se společností Cofidis. Zboží může být hrazeno částečnou dobírkou a poté v měsíčních splátkách nebo způsobem dle typu zvoleného úvěru. Faktura je expedována společně se zásilkou v okamžiku, kdy obdržíme kompletní a podepsané úvěrové smlouvy od kupujícího.
    • Hotově při osobním odběru na Vánočním výdejním místě, Průmyslová 11, Praha 10 Hostivař, Po-Pá, 11:00 - 16:30 hod, 1.12. - 21.12. 2017.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.