Možnosti platby


Zboží s místem dodání v ČR je možné hradit několika způsoby.

  • Dobírkou hotově nebo kartou při převzetí od dopravce. Možnost úhrady dobírky platební kartou je možné pouze přímo řidiči PPL, kdy řidič PPL je vybaven mobilním platebním terminálem. Na výdejních místech Zásilkovny je možná platba pouze v hotovosti. Poplatek za platbu dobírkou je 30 Kč vč. DPH. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka pod převzetí zásilky.

  • Bezhotovostní platbou (bankovní převod) na účet společnosti Robzone Limited, odštěpný závod. na základě emailem zaslaných podkladů pro platbu. Objednávka je expedována až po připsání platby na náš účet. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka pod převzetí zásilky.

  • Na splátky úvěrovou smlouvou uzavřenou se společností Cofidis. Zboží může být hrazeno částečnou dobírkou a poté v měsíčních splátkách nebo způsobem dle typu zvoleného úvěru. Daňový doklad/faktura je automaticky zasílána v elektronické podobě do emailu zákazníka pod převzetí zásilky.

    

    
   "Robzone v souladu s přírodou"

   Šetříme lesy a faktury již netiskneme. Proto již nejsou součástí zásilky, ale po převzetí zásilky Vám fakturu zašleme v elektronické podobě na Váš email uvedený v objednávce. Faktura slouží současně jako záruční list.