O nás


rbz O nas page Topbez

 

 
Značka Robzone již 11 let na trhu

Již 11 let uklízíme s Vámi. Robzone tady byl už od začátku. Hned jak se na českém trhu objevili robotické vysavače, byli jsme u toho.  

Jsme nadšenci pracující neustále na nových technických řešeních a dalších nápadech na užitečná vylepšení. Naším cílem je mít ty nejlepší produkty, které za Vás všude pečlivě uklidí a vy už to nebudete muset řešit. Robotům začátečníkům jsme byli vděční, že nebudeme muset vysávat. Ale proč by nešlo i vytírat?

 

Jako první jsme na trh po několika letech testování uvedli robotický vysavač s mokrým vytíráním Duoro, který jste si oblíbili a stal se neodmyslitelným pomocníkem v mnoha českých domácnostech. Na jeho vývoji jste se nepřímo podíleli i Vy, naši zákazníci, od kterých jsme čerpali cenné poznatky a  zkušenosti z reálného života, které nejdou ničím nahradit.

 

Na Vašem názoru a spokojenosti nám hodně záleží a Vaše připomínky nebereme na lehkou váhu. Abychom Vám dokázali co nejlépe poradit s výběrem, otevřeli jsme showroom, kde si můžete všechny modely osobně prohlédnout a v klidu najít s pomocí našeho vyškoleného personálu ten nejvhodnější vysavač právě pro Váš domov. Samozřejmostí je profesionální záruční a pozáruční servis, kam nám můžete svoje domácí pomocníky zaslat, na garanční prohlídku nebo když jim něco schází.

 

Robzone profesionální péče o zákazníkyShowroom a prodejna robotických vysavačů Robzone v PrazeServisní středisko pro robotické vysavače Robzone, vyškolený personál a skvělý přístup k zákazníkům.

 

 

 


Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace