Robot přímo od výrobce


main_banner

 

Proč robotické vysavače Robzone nenaleznete v nákupních řetězcích
ani jiných kamenných prodejnách? 

 

Direkt_cart

Prostředníci zvyšují prodejní ceny v průměru o 35%. To je příliš peněz za málo užitku.

Obchodní prodejní sítě, jako jsou kamenné prodejny a internetová tržiště si za svoje služby účtují 25-30% navíc ze skutečné ceny výrobku.

Přidejte 7% pro velkoobchody a celkové navýšení prodejní ceny je mezi 32 a 37%. Kolik by musely stát naše roboty, kdybychom je nabízeli tradiční cestou přes obchodní sítě?

 

  • Duoro Xclean Profi by místo 9 790 Kč na našem e-shopu stál 12 790 Kč až 12 990 Kč

To by bylo navýšení ceny o 3 000 Kč až 3 500 Kč

To by bylo navýšení ceny o 2 500 Kč až 2 960 Kč

 

Proto prodáváme naše roboty výhradně přes náš značkový e-shop www.robzone.cz. Za své peníze tak dostáváte nejvyšší protihodnotu.

 

 
 
Direkt_talk

Chceme mít přímý kontakt s uživateli našich robotů. Je to výhodné pro naše uživatele i pro nás, jako výrobce.

Naši uživatelé mají přímý a rychlý přístup ke konzultacím a asistenci. To jim pomáhá, aby ze svého robota dostali co nejvíc, aby jim u nich doma uklízel co nejlíp a bez poruch. Každý byt je jiný, liší se i životní rytmus domácností, skladba podlahových krytin, domácí miláčci, dlouhé vlasy atd.

V oboru pracujeme už 10 let a víme, jak se v Čechách uklízí, který robot je pro Vás nejvhodnější a rádi Vám poradíme s výběrem i s provozem.

Naše roboty neustále vyvíjíme, přizpůsobujeme trendům v bydlení. K tomu je zpětná vazba od našich zákazníků a jejich postřehy z praktického provozu v desítkách tisíc domácností nenahraditelná.

 

 
 
Direkt_repair

Chceme poskytovat rychlý servis našich robotů.

Chceme, aby naše roboty trávily v servisu minimum času, protože jakmile si na ně zvyknete, nechcete už uklízet ručně. Nechceme, aby mezi námi stál prostředník, který znovuuvedení robota do provozu administrativně zdržuje.

Naši technici se přímo podílejí na vývoji našich robotů a vědí o nich všechno. Při poruše, ke kterým občas dochází, často ani nemusíte ztrácet čas a robota posílat do opravy. Stačí konzultace s technikem a závadu odstraníte rychle sami.

Při vážnějších závadách se můžete spolehnout, že robota rychle a odborně opravíme. Máme ten nejkvalifikovanější personál, veškeré originální náhradní díly i diagnostickou techniku a speciální nástroje.

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.