Moppy 2.0 Profi

 
Robotický mop s předvysáváním

RobZone Moppy 2.0 je již druhou generací výkonného robotického mopu s předvysáváním. Během úklidu si před vytřením pečlivě vysává. Dva boční kartáče a praktické předvysávání zbaví vaši podlahu drobků, prachu i vlasů a rozměrný mop plynule vlhčený vodou z nádržky pak perfektně vytře i zaschlé skvrny. Je vybaven účinným UV světlem pro desinfekci podlahy. Navíc Profi kufřík s extra výbavou náhradního příslušenství.

-35%

MOPPY 2.0
 
 
Duoro X Control
 
 
 
 

MOPPY 2.0 PROFI

Robotický mop s předvysáváním
 • Vytře i zaschlé skvrny
 • XXL mikrovláknový mop
 • Boční kartáče vymetou prach podél stěn a z rohů
 • UV světlo podlahu účinně desinfikuje
 • Navíc Profi kufřík s extra výbavou náhradního příslušenství

-35%

Dostupnost:  
Doprava:  
Běžná cena:  
Akční cena:  
Dostupnost Skladem > 3 ks, DOPRAVA ZDARMA
Běžná cena 12 290 Kč
Ušetříte 4 300 Kč (–35 %)
7 990 Kč
   
Kategorie Vysavače
Záruka 2 roky
 
 


POPIS ROBOTICKÉHO MOPU MOPPY 2.0 PROFI

 
Moppy2_POPIS
 
 
prosakovaci otvor
Mopovací modul s 200 ml zásobníkem na vodu
 

RobZone Moppy 2.0 Profi je robotický mop s funkcí předvysávání. Uklízí tak, jak byste to dělali sami. Během každého úklidu si těsně před vytřením pečlivě zamete a vysaje. Podlahu tak najednou zbaví drobků, prachu i přischlých skvrn!

RobZone Moppy 2.0 Profi je vybaven rozměrným speciálně tvarovaným mopovacím modulem se zásobníkem na vodu o objemu 200 ml, který při úklidu plynule a rovnoměrně vlhčí mop čistou vodou. Před úklidem jednoduše sejmete mopovací modul se zásobníkem z vysavače, namočíte mop a zásobník doplníte vodou.

Plynulé a rovnoměrné provlhčení mopu během úklidu zajišťuje systém Aqua track, který uvolňuje vodu ze zásobníku během úklidu postupně a provlhčuje mop od jeho přední části.

Systém Aqua track spojuje, pomocí navazujících kanálků vyplněných speciální tkaninou, 200 ml zásobník na vodu s prosakovacími otvory v přední částí mopovacího modulu. Díky tomuto řešení nedochází k nežádoucímu uvolňování většího množství vody najednou.

Rozměrný mop spolu s 200 ml zásobníkem čisté vody odvedou díky unikátním uklízecím schopnostem štěpeného mikrovlákna stejně dobrou práci jako kbelík plný vody, která je znečištěna hned po prvním vymáchání klasického mopu.


Mop_slozeni
Mop ze štěpeného mikrovlákna vytře i přischlou špínu
 

RobZone Moppy 2.0 Profi využívá při vytírání výhody mopu ze štěpeného mikrovlákna.Technologie štěpení mikrovlákna má oproti hladkému vláknu tři unikátní vlastnosti:

1. Díky štěpení pojme mikrovlákno velké množství vody

2. Štěpením získá vlákno hrany, kterými snadno odstraňuje nečistoty z povrchu

3. Mezi rozštěpená vlákna se při úklidu nastřádá více nečistot než na hladký hadr

Díky těmto unikátním vlastnostem uklidí mop přischlé skvrny i bez použití agresivních chemických přípravků.

Speciální XL mop ze štěpeného mikrovlákna nabízí uklízecí plochu 470 cm2 a pokrývá celou polovinu spodní části robotického vysavače včetně plochy za hlavními kolečky. Mop je výměnný a snadno jej vyperete na 40° v pračce.


Stepene_mikrovlakno
Štěpené mikrovlákno uklízí lépe
 

Mop ze štěpeného mikrovlákna dokáže přijmout a následně vydat až sedminásobek hmotnosti vody. Štěpené mikrovlákno je velmi jemné a na rozdíl od bavlněného vlákna není jeho průřez kruhový, ale má tvary různých hvězdic a trojúhelníkových segmentů. Voda tak rozpouští nečistoty a hrany štěpeného mikrovlákna je odstraňují z uklízeného povrchu.

Pro ještě lepší účinnost je RobZone Moppy 2.0 Profi vybaven zásobníkem na vodu o objemu 200 ml, který při úklidu průběžně vlhčí mop čistou vodou.

Pokud chcete podlahu pouze stírat od jemného prachu a ne ji namáčet, můžete použít mop i nasucho. Jeho štěpená vlákna jsou stálou silou přitlačována k podlaze a svými hranami oddělují jemný prach, který přilnul k podlaze a nelze jej vysát, protože je elektricky nabitý.


moppy2-Sire_zaberu
Dva boční kartáče a vysoký sací výkon zajistí předvysávání
 

Aby se podlaha při ručním úklidu po vytření blýskala, měli byste bezprostředně před tím zamést nebo vysát. S Moppym 2.0 to můžete hodit za hlavu, pro perfektní úklid je vybaven funkcí předvysávání. Během úklidu zametá nečistoty dvěma bočními kartáči a vysoký sací výkon je dopraví až do sběrného koše.

Na rozdíl od jiných robotických mopů je Moppy 2.0 Profi vybaven i sběrným košem, který pojme veškeré nečistoty. Díky vysokému sacímu výkonu jsou drobky, vlasy i jemný prach nasáty přímo do sběrného koše. Dva boční kartáče se šíří záběru úklidu 37 cm účinně zametou nečistoty k sací štěrbině. Dvojice bočních kartáčů navíc zamezuje odhazování lehčích nečistot do stran, takže nepřistanou tam, kde už je uklizeno. Prosté a jednoduché.

Silikonová stěrka umístěná mezi sací štěrbinou a mopovací soupravou zabrání průchodu nečistot na mop ze štěpeného mikrovlákna. Ten je tím pádem delší dobu čistý a připravený perfektně vytřít vaši podlahu.


moppy2-UVC-lamp
UVC desinfekce a sběrný koš s HEPA filtrem.
 

Věděli jste, že až 90% domácího prachu je tvořeno roztoči a jejich, řekněme, exkrementy? Je zdravé jim do cesty postavit HEPA filtr a UVC desinfekci!

HEPA filtr je často uváděn v souvislosti s alergiemi a alergiky. Jemný prach, zvláště ten biologického původu, je zdraví opravdu škodlivý, i když nejste právě alergik. Značná část prachových částic se totiž usazuje v plicních sklípcích natrvalo.

RobZone Moppy 2.0 má přímo v odpadní nádobě umístěný základní filtr, který chrání sací motor před většími nečistotami. Na odpadní nádobu pak navazuje pečlivě utěsněný HEPA filtr, který zabraňuje vyfukování škodlivých mikroorganismů zpět do ovzduší ve vašem bytě.

Prach a prachové chuchvalce jsou ideálním prostředím pro množení nebezpečných roztočů. Bezpečně a bez chemie je dokáže zničit jedině UVC záření. Proto je Moppy 2.0 Profi vybaven dostatečně širokou účinnou UVC lampou, která zničí až 99,9% bakterií, virů a roztočů.


Jak funguje MOPPY 2.0 Profi  |    ZPĚT K MENU

 
Moppy2_jak_funguje
 
 
moppy2-nabijeni
Automatické nabíjení
 

O dobíjení robota se nemusíte starat, zvládne to sám. V dobíjecí základně bude čekat na další příležitost k úklidu.

Po skončení úklidu vysavač sám vyhledá dobíjecí základnu, zaparkuje se a automaticky se začne dobíjet. Ve chvíli, kdy je baterie plně nabitá a vysavač připraven k dalšímu úklidu, svítí na displeji robotického vysavače symbol plně nabité baterie.


moppy2-virtual-zed
Virtuální zdí vymezíte, kde robot má a nemá uklízet!
 

Potřebujete rozdělit větší místnost, oddělit místo s kobercem nebo "zavřít" před Mopym pokoj, který nemá dveře? Postavte mu do cesty virtuální zeď.

Duální virtuální zeď dokáže vysílat neviditelné infračervené paprsky jedním nebo dvěmi směry. Paprsek vytvoří virtuální stěnu dlouhou až 4 metry a zabrání tak robotovi přejet do dalších místností, které nemůžete uzavřít dveřmi. Díky možnosti volby dvou směrů paprsku najednou můžete vytvořit i rohovou zábranu, kterou můžete například ohraničit kusový koberec. Virtuální zdí můžete také rozdělit větší prostor do menších částí a uklízet jen tam kde chcete, např. vstupní haly, prostorné obývací pokoje nebo spojené obývací pokoje s kuchyňským koutem.

Virtuální zeď je napájena pomocí 2 ks baterií.


moppy2-schody
Jak si Moppy 2.0 Profi poradí v terénu?
 

Robotický mop RobZone Moppy 2.0 Profi se po místnosti orientuje pomocí infračervených senzorů. Je vybaven řadou senzorů jak v nárazníku, tak ve spodní i horní části vysavače. Nespadne ze schodů, vyhne se překážce a bez problémů překoná přechodové lišty.

Senzory v odpruženém dotykovém nárazníku detekují předměty v blízkosti robota. Ve chvíli, kdy se Moppy 2.0 Profi blíží k překážce, senzory to zaznamenají a robot zpomalí tak, aby nábytek nepoškodil, ale zároveň se dostal do jeho blízkosti a pečlivě uklidil. Díky senzorům z bočních stran nárazníku se Moppy 2.0 Profi dokáže vyprosit i z užšího prostoru.

Senzory v podvozku zabrání pádu ze schodů a z vyvýšených ploch. Ve chvíli, kdy Moppy 2.0 Profi najede na okraj schodu, senzor to zaznamená a robot začne couvat. Moppy 2.0 Profi je pouhých 9 cm vysoký a tak uklidí i na těžko dostupných místech pod nízkým nábytkem. Díky dobrému vyvážení dokáže Moppy 2.0 Profi překonávat prahy a překážky do výšky až 2 cm. Bez problémů tak přejede mezi místnosti i s nasazenou mopovací soupravou.


moppy-dalkove-ovladani
Dálkový ovladač, uklízecí režimy a algoritmy úklidu
 

Robotický mop Moppy 2.0 Profi pravidelně střídá předvolené algoritmy úklidu, aby co nejpečlivěji pokryl uklízenou plochu. Můžete ho ale i snadno ovládat pomocí dálkového ovladače nebo vybrat z několika uklízecích režimů např. cílený úklid.

V režimu automatického úklidu Moppy 2.0 Profi pravidelně střídá naprogramované algoritmy úklidu. Pohybem do spirály postupně pokryje co nejvíce volnou plochu. Poté změní algoritmus na střídání krátkých a dlouhých drah úklidu, po kterém následuje úklid podél stěn. Díky inteligentní navigaci si poradí i s členitým uspořádáním nábytku a z nepřehledného místa snadno vyjede.

Pokud chcete cíleně uklidit například kuchyňský kout, kde se při vaření podlaha snadno zašpiní, můžete zvolit cílený režim úklidu.

Robotický mop Moppy 2.0 Profi můžete ovládat i pomocí jednoduchého dálkového ovládání. Ovládání je tak snadné, že to zvládnou i děti.


moppy2-podel-zdi
Vysaje i vytře hladkou podlahu, vyleští parkety!
 

Moppy 2.0 Profi vychází z požadavků dnešní doby, a proto je určený převážně do domácností s hladkou a omyvatelnou podlahou. Díky funkci předvysávání ale zároveň zamete a vysaje hrubší nečistoty.

Trendem posledních let jsou hladké snadno omyvatelné povrchy. Koberce, které v sobě zadržují roztoče i po pečlivém úklidu, už jsou téměř minulostí. Moppy 2.0 Profi si hravě poradí s nepořádkem i přischlou špínou na omyvatelné podlaze. Dva boční kartáče zametou nepořádek i podél stěn. Kvalitní sací motor nasaje do odpadní nádoby veškerou špínu a mop s nádržkou na vodu pečlivě vytře.

Moppy 2.0 Profi ale bez problémů uklidí i na parkety nebo jiné dřevěné povrchy, které jsou náchylné na namáčení. Stačí, když mop nebudete před úklidem namáčet, perfektně pak podlahu vyleští od jemného prachu.


moppy2-udrzba
Snadná údržba zajistí perfektní úklid!
 

Aby Moppy 2.0 Profi dlouho a perfektně sloužil, je dobré věnovat pravidelně krátký čas i jeho údržbě. Je ale velmi jednoduchá a rychlá.

Po každém úklidu sejměte mop a nechte jej uschnout. V případě potřeby vymáchejte nebo vyperte v pračce na 40°C bez aviváže.

Vysypávejte pravidelně sběrný koš a v případě potřeby očistěte filtry.

Čistěte boční kartáčky, sací otvor a kolečka od namotaných vlasů, chlupů a jiných nečistot.

Suchým hadříkem očistěte v případě potřeby čidla v nárazníku a na spodní části.

 

Obsah balení   |    ZPĚT K MENU

 

 
moppy2-box+profi-kufrik

Obsah balení:

 • RobZone Moppy 2.0
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna + adaptér
 • Virtuální zeď
 • Mopovací modul
 • 1x mop XL
 • 1x Set dvou bočních kartáčků 
 • 1x Hepa Filtr (instalováno ve vysavači)
 • Čisticí kartáček (součástí odpadní nádoby)
OBSAH PROFI KUFŘÍKU:
 • 3x mop XL
 • 1x Set dvou bočních kartáčků 
 • 1x Hepa Filtr

 


Moppy2-Profi-obsah-baleni
 

Technické parametry   |    ZPĚT K MENU

 

 
 
moppy2 technicke parametry
 

Hodnocení uživatelů   |    ZPĚT K MENU

 

 
 
layout Duoro 10
 
 
 
 

<

Časté otázky | < ZPĚT K MENU

 

 

Kde je možné Robzone zakoupit?
 
Robotické vysavače Robzone je možné zakoupit výhradně na našem e-shopu www.robzone.cz, www.vysavače-robzone.cz,v naší kamenné prodejně v Praze 10 Hostivaři nebo je objednat telefonicky na čísle 226 225 030.
 
Jaké typy podlah dokáží roboti Robzone uklízet?
 
Většina modelů robotických vysavačů Robzone výborně uklízí koberce s délkou vlákna 0,5 - 1,5 cm a všechny hladké povrchy jako jsou linolea, dlažby, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, dřevěné podlahy i parkety. Navíc modely Roomy 4.0 jsou vybaveny speciálním systémem pro zvlášť pečlivý úklid hladkých podlah. Modely Duoro pak nabízí vysávání i mokré vytírání v jednom. Speciálním mopem Aquamax pro mokré vytírání dokáží vytírat i citlivé povrchy náchylné na přílišné promáčení. Model Moppy je určený na mokrý úklid hladkých omyvatelných podlah.
 
Jak se používá mop? Je nutné jej vlhčit a používat čistící přípravek na podlahy?
 
Mop pro model Roomy 4.0 je antistatický mikrovláknový, a proto se používá výhradně nasucho bez užití čisticích prostředků. Je možné jej prát v pračce. Modely Duoro mají ve výbavě dva typy mopů. Jeden mop je určen pro suché stírání jemného prachu, druhý mop je speciální Aquamax pro mokré vytírání všech typů hladkých podlah. Model Moppy má rozměrný mop ze štěpeného mikrovlákna.
 
Dokáže robotický vysavač přejíždět prahy z místnosti do místnosti?
 
Přechodové lišty nejsou žádným problémem a klasické dřevěné prahy robot zvládne obecně do výšky 0,5-1,5 cm, vždy záleží i na profilu daného prachu či přechodové lišty. Pro dokonalý úklid nicméně doporučujeme větší prostory rozdělit do menších sekcí buď virtuálními zdmi nebo přirozeně prahem mezi místnostmi. Tím dosáhnete kvalitnějšího vyčistění podlahy.
 
Jak si poradí robotický vysavač s vysokými koberci a třásněmi?
 
Třásně u perských koberců doporučujeme před vysáváním schovat nebo koberec srolovat, vysavač by mohl třásně nasát nebo narolovat na rotační kartáč, což by pravděpodobně vedlo k přerušení úklidu a robot by nahlásil chybu.
Nedoporučujeme robotické vysavače používat na koberce s dlouhým vlasem nad 0,5-1,5 cm. Ovšem nejvhodnější je koberec vyzkoušet předem, neboť některé typy zvládají dobře i přes delší vlas. Model Moppy doporučujeme pouze pro úklid hladkých podlah.
 
Za jak dlouho vysavač uklidí pokoj o rozloze 50 m2?
 
Většina robotů neuklízí podlahu dle rozlohy, ale dle zvoleného programu. Robotické vysavače jsou naprogramovány pro maximální délku úklidu tak, aby plocha byla co nejlépe vyčištěna. Déle uklízená podlaha je vždy lépe vyčištěna. Tzn. že při automatickém úklidu bude robot uklízet stejně dlouhý čas pokoj o rozloze 40 m2 jako pokoj o rozloze 80 m2, ale menší pokoj bude dokonaleji uklizen. Po skončení úklidu se zaparkuje do nabíjecí základny a začne se nabíjet. Náš nejnovější typ robota Duoro Xcontrol je již oproti ostatním vybaven nejnovějším navigačním systémem, díky kterému robot uklízí systematicky a přesně ví, která místa již uklidil a kde ještě neuklízel. Tento systém je skvělý pro rychlý úklid domácnosti.
Délka běžného úklidu na jedno nabití baterie se pohybuje kolem 60-120 min na hladké podlaze a cca 45-80 min na koberci. Vždy záleží na zvoleném typu robotického vysavače.
 
 
Jak náročné je čištění vysavače?
 
Čištění robotů Robzone je oproti jiným značkám velmi snadné a rychlé. Po naplnění sběrného koše (závisí na velikosti místnosti a znečištění podlahy) stačí jen koš jednoduše vysypat. Sběrné koše nemají žádné papírové ani jiné sáčky a často jsou omyvatelné vodou.
Kartáčky na spodní straně postačí občas vyčistit, od usazeného prachu a vlasů a zkontrolovat zda nejsou vlasy namotány na pohybových částech robota. Při velkém znečištění nebo opotřebení je možné kartáčky snadno vyměnit za nové. Důmyslný systém filtrace umožňuje jednoduché použití bez papírových sáčků. V případě potřeby vyperte mop nebo jej vymyjte pod tekoucí vodou. Pokud se ve Vaší domácnosti vyskytují domácí mazlíčci nebo některý z členů rodiny má dlouhé vlasy, mysleli jsme i na Vás a někteří roboti Robzone disponují speciální sací hlavicí EASY PET, která je absolutně bezúdržbová a odpadá tím únavné čištění kartáče od namotaných vlasů. Samozřejmě do údržby patří i výměna filtrů.
 
Jak je energeticky náročné robotické vysávání?
 
Při robotickém vysávání je spotřeba energie až 6x nižší než při běžném ručním luxování. Přitom efektivita úklidu je díky preciznosti robota a četnosti úklidu vyšší.
 
Vymete i rohy v místnosti?
 
Samozřejmě. Boční kartáčky důkladně vysmejčí každý roh a prach držící se podél stěn. Robotické vysavače Robzone mají boční kartáčky dva, takže jim neunikne žádné zákoutí.
 
Bude byt uklizen stejně jako při klasickém luxování?
 
Troufáme si z vlastní zkušenosti říct, že uklizeno je skutečně dokonale. Přeci jen, člověk není stroj a robot uklízí tak dlouho dokud není podlaha jako ze škatulky. Navíc pro robota není problém uklízet každý den nebo i několikrát denně.
 
Dokáže vysavač uklidit i rozsypané smetí, na které běžně vyndaváme smetáček s lopatkou?
 
Přesně pro takové případy mají Robzone vysavače program SPOT, pro důsledný úklid 1 m2.
Druhou možností je využít dálkového ovládání a vysavač navést na znečištěné místo, stejně jako autíčko na dálkové ovládání, a navigovat jej k důkladnému úklidu daného místa.
 
Jak zamezím tomu, aby vysavač uklízel jen v jedné místnosti a nepřejel do další, když nelze uzavřít pokoj dveřmi?
 
Pro takové situace je vhodné využít magnetickou pásku nebo virtuální zeď. Jedná se o malou věž, kterou postavíte ke kraji místnosti v místě, kde chcete vysavači zamezit v dalším pohybu. Věž vysíláním infračerveného paprsku vytvoří tzv. virtuální zeď, přes kterou vysavač již dále neprojede.
 
Bydlíme v mezonetovém bytě a obávám se, když nechám vysavač uklízet v naší nepřítomnosti, aby nespadl ze schodů.
 
Vysavače Robzone jsou velmi chytré a ze schodů nespadnou! Pomocí senzorů umístěných ve vysavači schody rozpoznají a změní směr úklidu. Je ale potřeba si uvědomit, že senzory nereagují na skleněný povrch nebo hladinu vody.
 
Jakým způsobem jsou zásilky doručovány při objednávce v e-shopu?
 
Dopravu zajišťuje přepravní společnost PPL nebo můžete zvolit osobní vyzvednutí v síti společnosti Zásilkovna. Pokud si vyberete službu PPL, řidič osobně kontaktuje zákazníky na telefon uvedený při objednávce a snaží se dohodnout s každým individuální čas pro doručení zásilky tak, aby předání zákazníkovi maximálně vyhovovalo. Jestliže navržený termín dodání zákazníkovi nevyhovuje, je možné se s řidičem domluvit na náhradním termínu dodání. V případě, že zvolíte Zásilkovnu, je potřeba si vybrat výdejní místo, které Vám nejlépe vyhovuje. Zásilkovna Vás sama vyzve mailem nebo telefonicky k vyzvednutí objednaného zboží na zvolené pobočce.
 
Jak si poradí vysavač s psí či kočičí srstí?
 
Modely Duoro mají dostatečně velký zásobník na nečistoty a tak vysát i velký objem zvířecích chlupů není problém. Navíc jsou vybaveny speciální čistící hlavicí EASY-PET, které je určena pro účinné vysávání zvířecí srsti a dlouhých vlasů. Určitě doporučujeme ze začátku pravidelnou kontrolu plnosti zásobníku, aby nedošlo k jeho přeplnění a častější běžnou údržbu, kontrolu zda nedošlo k zanesení koleček jemnými chloupky či prachem ze srsti.
 
V bytě máme volně ložené kabely od spotřebičů či počítače, jak si s nimi poradí robot?
 
Může se stát, že i přes funkci zamezující namotávání kabelů, robot kabel namotá rotačním kartáčem a tím může dojít i k poškození. S běžnými kabely si robot většinou dobře poradí, ale obzvláště náchylné jsou tenké kabely od nabíječek na telefon apod. Doporučujeme tedy dávat pozor, aby při úklidu vysavač nepřišel do styku s volně loženými kabely. Kabely zakryjte lištou, před úklidem odstraňte z podlahy nebo vysavači zamezte k nim přístup.
 
Vyčistí robot i schodiště?
 
Jednotlivé schody robot bohužel sám vyčistit nedokáže, naopak jeho velkou výhodou je, že díky IR senzorům ze schodů ani z jinak vyvýšené plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí robotický vysavač mokré nebo zaschlé loužičky na podlaze?
 
Modely Duoro a Moppy jsou určeny i pro mokré vytírání a kapky vody jim nevadí. Nejsou ovšem v žádném případě určeny pro vysávání tekutin!
 
Pokud máme v domě velmi tmavou, černou nebo barevně kontrastní podlahu, budou senzory správně fungovat?
 
V moderních interiérech se v těchto barvách podlahové krytiny občas objevují. Vzhledem k principu funkce protipádových senzorů není úklid těchto podlahových krytin pro robotické vysavače vhodný.
 
Jak si robotický vysavač poradí s černým nábytkem?
 
Standardně robotický vysavač rozpozná každou překážku, před ní zpomalí, obkrouží ji a zvolí další cestu pro úklid. Pokud se ale ve Vaší domácnosti objevuje černý nábytek je pravděpodobné, vzhledem k principu fungování infračervených senzorů, že může dojít logicky k jejich nesprávné funkci. Černá překážka se stává pro robotický vysavač hůře rozpoznatelnou a poté může dojít k nárazu. Pro tyto případy je ovšem robot vybaven pružným citlivým nárazníkem, aby nedošlo k poškození překážky ani robota. Nejedná se o žádný závažný problém ani špatnou funkci robota. Doporučujeme předem robota vyzkoušet pod Vaším dohledem a přesvědčit se, že skutečně pracuje jak má.
Výjimkou je model robota Duoro Xcontrol, který je vybaven speciálními ultrazvukovými senzory, které černý nábytek dokáží rozpoznat a reagovat na něj při úklidu.
 
Je možné nakupovat na splátky?
 
Ano, spolupracujeme se společností Cofidis. Bližší informace naleznete na odkaze nákup na splátky

Typ vysavače robotické
Provedení bezsáčkové
Vysávání mokré
Požadované vlastnosti Vhodné pro alergiky
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace