Moppy 2.0 Profi

12 290 ,- –35 %
rbz CP pg M2
12 290 ,- –35 % 7 990 ,-
Skladem > 3 ks

 

 
 

RobZone Moppy 2.0 je již druhou generací výkonného robotického mopu s předvysáváním. Během úklidu si před vytřením pečlivě vysává. Dva boční kartáče a praktické předvysávání zbaví vaši podlahu drobků, prachu i vlasů a rozměrný mop plynule vlhčený vodou z nádržky pak perfektně vytře i zaschlé skvrny. Je vybaven účinným UV světlem pro desinfekci podlahy. Navíc Profi kufřík s extra výbavou náhradního příslušenství.

 
 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moppy 2.0 Profi
Moppy 2.0 Profi

RobZone Moppy 2.0 Profi je robotický mop s funkcí předvysávání. Uklízí tak, jak byste to dělali sami. Během každého úklidu si těsně před vytřením pečlivě zamete a vysaje.

Podlahu tak najednou zbaví drobků, prachu i přischlých skvrn!
Moppy 2.0 Profi

Mop ze štěpeného mikrovlákna dokáže přijmout a následně vydat až sedminásobek hmotnosti vody.

 

Moppy 2.0 Profi

RobZone Moppy 2.0 Profi využívá při vytírání výhody mopu ze štěpeného mikrovlákna.Technologie štěpení mikrovlákna má oproti hladkému vláknu tři unikátní vlastnosti:

1. Díky štěpení pojme mikrovlákno velké množství vody
2. Štěpením získá vlákno hrany, kterými snadno odstraňuje nečistoty z povrchu
3. Mezi rozštěpená vlákna se při úklidu nastřádá více nečistot než na hladký hadr
Moppy 2.0 Profi

Aby se podlaha při ručním úklidu po vytření blýskala, měli byste bezprostředně před tím zamést nebo vysát. S Moppym 2.0 to můžete hodit za hlavu, pro perfektní úklid je vybaven funkcí předvysávání.

Během úklidu zametá nečistoty dvěma bočními kartáči a vysoký sací výkon je dopraví až do sběrného koše.
Moppy 2.0 Profi

Věděli jste, že až 90% domácího prachu je tvořeno roztoči a jejich, řekněme, exkrementy? Je zdravé jim do cesty postavit HEPA filtr a UVC desinfekci!

HEPA filtr je často uváděn v souvislosti s alergiemi a alergiky. Jemný prach, zvláště ten biologického původu, je zdraví opravdu škodlivý, i když nejste právě alergik. Značná část prachových částic se totiž usazuje v plicních sklípcích natrvalo.
Moppy 2.0 Profi
Moppy 2.0 Profi

O dobíjení robota se nemusíte starat, zvládne to sám. V dobíjecí základně bude čekat na další příležitost k úklidu.

Moppy 2.0 Profi

Potřebujete rozdělit větší místnost, oddělit místo s kobercem nebo "zavřít" před Mopym pokoj, který nemá dveře? Postavte mu do cesty virtuální zeď.

Můžete také naprogramovat přesný čas, kdy má Roomy začít uklízet. Vysavač poté uklízí automaticky, i když nejste doma.
Moppy 2.0 Profi

Virtuální zeď vysílá neviditelný infračervený paprsek o délce až čtyři metry. Paprsek vytvoří virtuální stěnu a zabrání tak robotovi přejet do dalších místností, které nemůžete uzavřít dveřmi. Virtuální zdí můžete také rozdělit větší prostor do menších částí a uklízet jen tam kde chcete, např. vstupní haly, prostorné obývací pokoje nebo spojené obývací pokoje s kuchyňským koutem.

Duální virtuální zeď dokáže vysílat neviditelné infračervené paprsky jedním nebo dvěmi směry.

Moppy 2.0 Profi

Robotický mop Moppy 2.0 Profi pravidelně střídá předvolené algoritmy úklidu, aby co nejpečlivěji pokryl uklízenou plochu.

Můžete ho ale i snadno ovládat pomocí dálkového ovladače nebo vybrat z několika uklízecích režimů např. cílený úklid.
Moppy 2.0 Profi

Moppy 2.0 Profi vychází z požadavků dnešní doby, a proto je určený převážně do domácností s hladkou a omyvatelnou podlahou. Díky funkci předvysávání ale zároveň zamete a vysaje hrubší nečistoty.

Moppy 2.0 Profi

Aby Moppy 2.0 Profi dlouho a perfektně sloužil, je dobré věnovat pravidelně krátký čas i jeho údržbě. Je ale velmi jednoduchá a rychlá.

Moppy 2.0 Profi
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 2 roky
Typ vysavače: robotické
Provedení: bezsáčkové
Vysávání: mokré
Požadované vlastnosti: Vhodné pro alergiky