Roomy 4.0

12 290 ,- –35 %
rbz CP R4
12 290 ,- –35 % 7 990 ,-
Skladem > 3 ks

 

 
 
  • Intenzivně vysává koberce i hladké podlahy
  • Stírá na sucho jemný prach a podlahu leští
  • Vysoký sací výkon s BLDC motorem
 
 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DXC profi
DXC profi

Roomy 4.0 díky technologii Hard-Press systém pod vysokým tlakem nasaje až 1 litr nečistot přímo do sběrného koše. Veškeré drobky, chlupy, vlákna i velmi jemný prach

stlačí v koši do pevné prachové kostky, kterou pohodlně bez zbytečného prášení vyklepnete.
DXC profi

Mikrovláknový mop ze dvou různých typů mikrovláken na sebe váže neuvěřitelné množství prachu a podlahu současně leští. Výrazně tak zvyšuje kvalitu úklidu oproti vysavačům bez možnosti použití mopu.

 

DXC profi

Perfektně vysaje až 80 m² a zbaví vaši podlahu prachu i prachových chuchvalců. Díky moderní technologii sání s digitálně řízeným BLDC motorem vysává Roomy 4.0 až 3x vyšší sací silou než běžné robotické vysavače.

DXC profi

Speciální sada antistatických štětinových kartáčů pro kvalitní kartáčování koberců i vymetání prachu z rohů a podél stěn. V kombinaci s mikrovláknovým mopem je péče o vaši podlahu 100% zajištěna.

Díky Green Care systému se zvyšuje účinnost úklidu až o 30% a hladká podlaha zůstává dokonale čistá a lesklá.
DXC profi

Robotický vysavač Roomy 4.0 je vybaven speciální sací hlavicí ACTIVE BRUSH s rotačním hlavním kartáčem, který spolu s dvěma bočními kartáči zajistí dokonalý výsledek úklidu. Speciální uchycení kartáčů zajistí téměř bezúdržbový provoz.

Zdokonalené řešení systému rotačního kartáče s lamelami zaručuje vysokou odolnost proti namotávání vlasů a zvířecích chlupů. Kvalitně uchycená ložiska nevyžadují téměř žádnou údržbu. Speciálně uchycený kartáč je v nepřetržitém kontaktu s podlahou a reaguje na všechny její nerovnosti.
DXC profi

Věděli jste, že až 90% domácího prachu je tvořeno roztoči a jejich, řekněme, exkrementy? Je zdravé jim do cesty postavit HEPA filtr!

HEPA filtr je často uváděn v souvislosti s alergiemi a alergiky. Jemný prach, zvláště ten biologického původu, je zdraví opravdu škodlivý, i když nejste právě alergik.
DXC profi
DXC profi

Po skončení uklízecího programu vysavač samostatně vyhledá nejbližší nabíjecí základnu, zaparkuje se a automaticky se začne nabíjet. Je tak neustále připraven k úklidu.

Můžete také naprogramovat přesný čas, kdy má Roomy začít uklízet. Vysavač poté uklízí automaticky, i když nejste doma.
DXC profi

Virtuální zeď vysílá neviditelný infračervený paprsek o délce až čtyři metry. Paprsek vytvoří virtuální stěnu a zabrání tak robotovi přejet do dalších místností, které nemůžete uzavřít dveřmi. Virtuální zdí můžete také rozdělit větší prostor do menších částí a uklízet jen tam kde chcete, např. vstupní haly, prostorné obývací pokoje nebo spojené obývací pokoje s kuchyňským koutem.

Virtuální zeď je velkým pomocníkem i při suchém stírání hladké podlahy, kdy s její pomocí můžete vyznačit koberce tak, aby je při mopování robot vynechal.

DXC profi

Robotický vysavač Roomy 4.0 můžete snadno ovládat pomocí dálkového ovladače nebo si vybrat z několika uklízecích režimů SPOT/ÚKLID PODÉL ZDÍ/AUTOMATICKÝ ÚKLID

V režimu automatického úklidu Roomy systematicky střídá naprogramované algoritmy úklidu.
DXC profi

Robotický vysavač Robzone Roomy se po místnosti orientuje pomocí infračervených senzorů. Je vybaven řadou senzorů jak v nárazníku, tak ve spodní i horní části vysavače.

DXC profi

Pomocí bočního kartáčku vymete nepořádek a chuchvalce prachu podél zdí, takže už se nebudete muset ohýbat a neustále měnit trubice jako na klasickém vysavači.

DXC profi

Díky technologii Hard-Press System vysaje i velké množství prachových chuchvalců, které se často pod nábytkem v hojném množství tvoří a menší odpadní nádoby pak rychle zaplní.

DXC profi

Robotický vysavač Roomy 4.0 je ideální pro úklid koberců a skvěle vyčistí i hladké podlahové krytiny. Snadno přejíždí mezi různými povrchy - linoleum, dlažba, parkety, plovoucí podlaha, koberec atd.

DXC profi

Aby Roomy dlouho a perfektně sloužil, je dobré věnovat pravidelně krátký čas i jeho údržbě. Je ale velmi jednoduchá a rychlá.

DXC profi
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 2 roky
Typ vysavače: robotické
Vysávání: suché
Požadované vlastnosti: Pro domácnost se zvířaty
Provedení: bezsáčkové