Duoro ULTIMATE PROFI

Kupon validni
ZDARMAZDARMA
Duoro ULTIMATE PROFI
23 516 ,-
Skladem > 3 ks
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duoro Ultimate

 

Duoro Ultimate

Váš byt si naskenuje, umožní vám pojmenování místností a bude uklízet kde chcete.
Po nabití energie dokáže v úklidu pokračovat tam kde přestal, dokud není dokonale čisto.

Duoro Ultimate

Intenzivní úklid i hluboko usazených nečistot. Stačí zvolit v aplikaci funkci TURBO a Duoro Ultimate skvěle vysaje všechny nečistoty mezi vlákny koberce nebo zvířecí srst.
Navíc speciální funkce Boost Effect pro automatické zvýšení výkonu na kobercích.

Duoro Ultimate

Jsou někteří členové Vaší domácnosti hákliví na hluk nebo chcete uklízet v noci? Žádný problém. S funkcí Silent bude vysavač pracovat tiše, aby nikoho nerušil.

Duoro Ultimate

Dvě výměnné sací hlavice pro dosažení co nejlepší kvality úklidu. Hlavice Active brush s kartáčem si poradí i s hluboko usazenými nečistotami v kobercích.
Easy pet je vhodná pro vytírání a oceníte ji i při úklidu dlouhých vlasů.

Robzone Ultimate

Filtr z aktivního uhlíku tvoří miliony propojených dutin s vrstvou vysoce antibakteriálního nano stříbra. Oproti tradičním filtrům dokáže účinně filtrovat mikroskopický prach, nebezpečné plyny, a bakterie mnohem menší, než 0,3 mikronu. Do vzduchu se proto při vysávání již nedostávají zdraví nebezpečné mikročástice.

Robzone Roomy Supra Profi

Duoro ULTIMATE cílí nejen na čistou podlahu, ale i na zdravější prostředí u vás doma. Během vysávání unikátní Nano Air filtr s aktivním uhlíkem a nano stříbrem společně s HEPA 14 účinně odfiltrují až 99,97 okem neviditelného, škodlivého jemného prachu, který se obvykle při vysávání víří do vzduchu a po vdechnutí se usazuje v plicích nebo dokonce v krevním oběhu.

Duoro Ultimate

Elektronický systém dovlhčování s přesným dávkováním vody. Na jedno kliknutí v aplikaci nastavíte intenzitu vytírání přímo pro vaši podlahu. Vytře odolnou špínu na dlažbě i na dřevěné podlaze. Během uklízecího cyklu elektronická pumpa dávkuje vodu přesně dle nastavené intenzity a vytírání máte absolutně pod kontrolou.

Duoro Ultimate

 

Duoro Ultimate

Nejnovější laserová navigace pracuje s metodickou přesností. Prostor si rozdělí do sektorů, které postupně a velmi precizně uklidí. Duoro Ultimate dokáže rozeznat jednotlivé místnosti a vy si jen zvolíte, kterou chcete uklízet. Ultrazvukové senzory detailně snímají překážky, které si ukládá do paměti.

Duoro Ultimate

Potřebujete nastavit zakázaná místa, kde robot nesmí uklízet nebo oddělit koberec od hladké podlahy při vytírání? Vyznačte přímo v mapě NO-GO zóny nebo jednoduše použijte magnetickou pásku přímo na podlahu.

Duoro Ultimate

Moderní laserová navigace je zárukou dokonalého úklidu jakkoli velkého nebo složitého bytu. Duoro Ultimate zvládne uklízet vybrané místnosti nebo celý byt najednou, během úklidu se dobít a pokračovat, dokud není perfektně čisto.

Duoro Ultimate

Nadstandardně velký sběrný koš pojme až 1,2 l nečistot nebo zvířecí srsti. Ke kvalitě vysávání přispívá účinný HEPA filtr. Duoro Ultimate je ideální pro každodenní úklid téměř všech typů podlahových krytin.