Duoro Xclean

 
Univerzální robot vysává - vytírá - vysouší
 • Extrémně vysoký sací výkon
 • Vysává i vytírá současně
 • Vysaje i zvířecí chlupy
 • Vhodný na všechny typy podlah vč. dřevěných a laminátových

NYNÍ AKCE  -39%, ihned k odeslání 
Garantujeme do 23.10.2018 nebo do vyprodání zásob.

Dostupnost Skladem > 3 ks, DOPRAVA ZDARMA
Běžná cena 15 390 Kč
Ušetříte 6 000 Kč (–39 %)
9 390 Kč
Na splátky již od 324 Kč
   
Kategorie Vysavače
 


POPIS vysavače DUORO XCLEAN

 
DX-PP-top-banner
 
 
 
top funkce DX


Porovnejte vysavače s mokrým vytíráním Duoro Xclean a Duoro XControl

 
 
Mopování s vysoušením
Mopování s vysoušením
 

Duoro XCLEAN jako jediný robotický vysavač využívá unikátní technologii mokrého vytírání podlahy s vysoušením.

Vodní nádrž umístěná na spodní straně vysavače postupně uvolňuje vodu a mokrý mop Aquamax Silver z podlahy rovnoměrně stírá dokonce i naschlé skvrny nečistot. Cílené proudění vzduchu podlahu souběžně s vytíráním vysouší.

Pokud máte dřevěnou nebo laminátovou podlahu, je pomocníkem přímo pro Vás. Okamžité vysoušení umyté podlahy zabraňuje nadměrnému promočení povrchu, které dřevěným a laminátovým podlahám tolik neprospívá. Nečekejte až podlaha po vytírání uschne, s Duorem je připravena k užívání hned.

(Pro suché i mokré mopování je nezbytné vždy použít sací hlavici EASY PET.)


DuoroX-mopy
Dva různé mopy zvládnou suché i mokré mopování.
 

Duoro XCLEAN jde do války s prachem i přischlou špínou. Mikrovláknový mop je vhodný na suché mopování, kdy na sebe váže velké množství každodenního jemného prachu. Unikátní mop Aquamax DUO, který kombinuje dva druhy mikrovlákna, je určený na mokré vytírání a vypořádá dokonce i s přischlými skvrnami! Technologie dvoufázového mopu Aquamax DUO zajišťuje při mokrém vytírání důkladné vyčistění podlahy. Více vlhčená modrá část mopu v první fázi uvolňuje hrubou a přischlou špínu, pomocí šikmo postavených vláken. V druhé fázi zelený mop důkladně přilne k podlaze a vytírá ji dočista.

Pokud chcete podlahu pouze stírat od jemného prachu a ne ji namáčet, můžete použít Mikvláknový mop pro suché a vlhké stírání. Tento mop má speciální strukturu. Jeho vlákna jsou stálou silou přitlačována k podlaze a oddělují jemný elektricky nabitý prach, který přilnul k podlaze a nelze jej vysát.

Mopy jsou výměnné a snadno je vyperete na 30° v pračce.


duoroX-BLDC-motor
Výkonný BLDC motor
 

Robotický vysavač Duoro XCLEAN má instalován ventilátor poháněný moderním elektronicky řízeným BLDC motorem. Má třikrát vyšší výkon než klasické elektrické motory a je tedy základem pro opravdu vysoký sací výkon.


hardpress
Vysaje až 1 litr nečistot
 

Průměrná čtyřčlenná rodina vyprodukuje za týden téměř litr prachu a nečistot, které se usazují zejména na podlaze. V rodinách s domácími mazlíčky množství nečistot znatelně narůstá.

Duoro XCLEAN díky technologii Hard-Press systém pod vysokým tlakem nasaje až 1 litr nečistot přímo do sběrného koše. Veškeré drobky, chlupy, vlákna i velmi jemný prach stlačí v koši do pevné prachové kostky, kterou pohodlně bez zbytečného prášení vyklepnete. Sběrný koš je vybaven praktickým kartáčkem pro pohodlné čistění odpadní nádobky a HEPA filtru od prachu.


Dvě sací hlavice
Dvě vyměnitelné sací hlavice
 

Na rozdíl od jiných robotických vysavačů, které využívají při vysávání jeden nebo dva hlavní kartáče, nabízí Duoro XCLEAN unikátní sadu dvou volitelných sacích hlavic, které dosahují vynikajících výsledků na suchém i mokrém povrchu. Sací hlavice s rotačním kartáčem ACTIVE-BRUSH je ideální pro úklid koberců nebo hladkých podlah s naschlými nečistotami. Naopak sací hlavice EASY-PET, díky opravdu silnému sání vysavače, dokáže perfektně uklidit hladké povrchy i zvířecí srst . Nečistoty i chuchvalce prachu dopraví přímo do odpadní nádoby bez hrozby namotávání dlouhých vlasů a zvířecích chlupů na kartáč.

Použití sací hlavice EASY-PET je navíc velmi šetrné k dřevěným a laminátovým povrchům, které jsou náchylné k opotřebování rotačními kartáči a ideální pro vytírání.


bocni kartace
Dva boční kartáče pro perfektní úklid v rozích
 

Boční kartáč je určen nejen k vymetání nečistot podél stěn a z rohů, ale zároveň rozšiřuje záběr úklidu. Většina robotů je vybavena jen jedním, Duoro XCLEAN má dva a díky tomu uklidí místnost rychleji a pečlivěji.

Dva boční kartáče účinně zametou nečistoty pod vysavač, kde se o jejich úklid do sběrného koše bezpečně postará výjimečně silný tah vysavače. Na hladkých podlahách navíc dvojice bočních kartáčů zamezuje odhazování lehčích nečistot do stran, takže nepřistanou tam, kde už je uklizeno. Prosté a jednoduché.


HEPA
Hepa filtr nejen pro alergiky
 

Věděli jste, že až 90% domácího prachu je tvořeno roztoči a jejich, řekněme, extrementy? Je zdravé jim do cesty postavit HEPA filtr!

HEPA filtr je často uváděn v souvislosti s alergiemi a alergiky. Jemný prach, zvláště ten biologického původu, je zdraví opravdu škodlivý, i když nejste právě alergik. Značná část prachových částic se totiž usazuje v plicních sklípcích natrvalo. Duoro XCLEAN právě díky HEPA filtraci dokáže zachytit i velmi jemný prach, který se již dále nešíří po domácnosti.


88mm
Jednoznačné výhody nízkého robota
 

Duoro XCLEAN je vysoký pouhých 8,8 cm, včetně přijímače infra signálu pak 10 cm. Díky tomu se dostane i na těžko dostupná místa pod nábytek, kde se často hromadí prachové chuchvalce a nečistoty. Neriskujte namožená záda při úklidu prachu pod postelí nebo pod skříní, Duoro XCLEAN tam uklidí pravidelně za Vás.


mluvi cesky
Mluví česky
 

Robotický vysavač Duoro XCLEAN se stává již skutečným členem české domácnosti. Všechny činnosti okomentuje, informuje Vás, že si jede dobít baterii nebo, že je již uklizeno.


Jak funguje DUORO XCLEAN |    ZPĚT K MENU

 
Duoro_uklizeci-prvky-jak-funguje-CZ
 
 
remote_control
Dálkové ovládání
 

Stačí ukázat prstem a robot udělá, co si přejete.

Aby bylo uklízení opravdu pohodlné a mohli jste robota ovládat odkudkoliv z místnosti nabízí Duoro XCLEAN dálkové ovládání na principu IR paprsků. Kromě tlačítek pro volbu úklidu má dálkové ovládání také přehledný displej pro snadnou navigaci a ovládání robota. Dálkové ovládání umožňuje pohodlně si přivolat pomocníka na rozsypané smetí nebo drobný nepořádek. Dálkové ovládání je napájeno dvěma bateriemi.

Dotykový displej s jednoduchými symboly umístěný přímo na těle robota umožňuje jeho snadnou obsluhu. Úklid můžete nastavit na jakýkoliv čas a vysavač bude pracovat samostatně pro celý týden.

 


 

zakladna nabijeni
Automatické nabíjení
 

O dobíjení robota se nemusíte starat, zvládne to sám. V dobíjecí základně bude čekat na další příležitost k úklidu.

Po skončení úklidu vysavač sám vyhledá dobíjecí základnu, zaparkuje se a oznámí Vám, že se začíná dobíjet. Ve chvíli, kdy je baterie plně nabitá, robot zahlásí tento stav a je připraven k dalšímu úklidu.


virtual-zed-duoro
Virtuální zdí vymezíte DUORU, kde má a nemá uklízet!
 

Potřebujete rozdělit větší místnost nebo "zavřít" před Duorem pokoj, který nemá dveře? Postavte mu do cesty virtuální zeď.

Pro vymezení prostoru kde chcete uklízet je Duoro XCLEAN vybaven virtuální zdí. Virtuální zeď vysílá neviditelný infračervený paprsek dlouhý až 4m, který vytvoří virtuální stěnu a zabrání tak robotovi přejet do dalších místností, které nemůžete uzavřít dveřmi. Virtuální zdí můžete také rozdělit větší prostor do menších částí a uklízet jen tam kde chcete, např. vstupní haly, prostorné obyvací pokoje nebo spojené obývací pokoje s kuchyňským koutem.

Virtuální zeď je napájena pomocí 2 ks baterií, zapíná a vypíná se tlačítkem na vršku zdi. 

 

Obsah balení   |    ZPĚT K MENU

 

 
duoro-Xclean-New-box
 

Obsah balení:

 • RobZone Duoro XCLEAN
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna
 • Virtuální zeď
 • Síťový adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché a vlhké stírání
 • Mop Aquamax DUO na mokré mopování
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Hlavice s rotačním kartáčem
 • Samostatná sací hlavice(instalováno ve vysavači)
 • Set bočních kartáčků
 • Hepa Filtr (instalováno ve vysavači)
 • Čisticí štěteček (umístěn na odpadní nádobě)

 


duoro-X-prislusenstvi-1
 

Technické parametry   |    ZPĚT K MENU

 

 
 
duoroX-tech-parametry
 

Hodnocení uživatelů   |    ZPĚT K MENU

 

 
 
Duoro-X-heureka-hodnoceni
 
 
 
 

<

Časté otázky | < ZPĚT K MENU

 

 
Kde je možné Robzone zakoupit?
 
Robotické vysavače Robzone je možné zakoupit výhradně na našem e-shopu www.robzone.cz, www.vysavače-robzone.cz,v naší kamenné prodejně v Praze 10 Hostivaři nebo je objednat telefonicky na čísle 773 350 487.
 
Jaké typy podlah dokáží roboti Robzone uklízet?
 
Většina modelů robotických vysavačů Robzone výborně uklízí koberce s délkou vlákna 0,5 - 1,5 cm a všechny hladké povrchy jako jsou linolea, dlažby, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, dřevěné podlahy i parkety. Navíc modely Roomy 4.0 jsou vybaveny speciálním systémem pro zvlášť pečlivý úklid hladkých podlah. Modely Duoro pak nabízí vysávání i mokré vytírání v jednom. Speciálním mopem Aquamax pro mokré vytírání dokáží vytírat i citlivé povrchy náchylné na přílišné promáčení. Model Moppy je určený na mokrý úklid hladkých omyvatelných podlah.
 
Jak se používá mop? Je nutné jej vlhčit a používat čistící přípravek na podlahy?
 
Mop pro model Roomy 4.0 je antistatický mikrovláknový, a proto se používá výhradně nasucho bez užití čisticích prostředků. Je možné jej prát v pračce. Modely Duoro mají ve výbavě dva typy mopů. Jeden mop je určen pro suché stírání jemného prachu, druhý mop je speciální Aquamax pro mokré vytírání všech typů hladkých podlah. Model Moppy má rozměrný mop ze štěpeného mikrovlákna.
 
Dokáže robotický vysavač přejíždět prahy z místnosti do místnosti?
 
Přechodové lišty nejsou žádným problémem a klasické dřevěné prahy robot zvládne obecně do výšky 0,5-1,5 cm, vždy záleží i na profilu daného prachu či přechodové lišty. Pro dokonalý úklid nicméně doporučujeme větší prostory rozdělit do menších sekcí buď virtuálními zdmi nebo přirozeně prahem mezi místnostmi. Tím dosáhnete kvalitnějšího vyčistění podlahy.
 
Jak si poradí robotický vysavač s vysokými koberci a třásněmi?
 
Třásně u perských koberců doporučujeme před vysáváním schovat nebo koberec srolovat, vysavač by mohl třásně nasát nebo narolovat na rotační kartáč, což by pravděpodobně vedlo k přerušení úklidu a robot by nahlásil chybu.
Nedoporučujeme robotické vysavače používat na koberce s dlouhým vlasem nad 0,5-1,5 cm. Ovšem nejvhodnější je koberec vyzkoušet předem, neboť některé typy zvládají dobře i přes delší vlas. Model Moppy doporučujeme pouze pro úklid hladkých podlah.
 
Za jak dlouho vysavač uklidí pokoj o rozloze 50 m2?
 
Většina robotů neuklízí podlahu dle rozlohy, ale dle zvoleného programu. Robotické vysavače jsou naprogramovány pro maximální délku úklidu tak, aby plocha byla co nejlépe vyčištěna. Déle uklízená podlaha je vždy lépe vyčištěna. Tzn. že při automatickém úklidu bude robot uklízet stejně dlouhý čas pokoj o rozloze 40 m2 jako pokoj o rozloze 80 m2, ale menší pokoj bude dokonaleji uklizen. Po skončení úklidu se zaparkuje do nabíjecí základny a začne se nabíjet. Náš nejnovější typ robota Duoro Xcontrol je již oproti ostatním vybaven nejnovějším navigačním systémem, díky kterému robot uklízí systematicky a přesně ví, která místa již uklidil a kde ještě neuklízel. Tento systém je skvělý pro rychlý úklid domácnosti.
Délka běžného úklidu na jedno nabití baterie se pohybuje kolem 60-120 min na hladké podlaze a cca 45-80 min na koberci. Vždy záleží na zvoleném typu robotického vysavače.
 
 
Jak náročné je čištění vysavače?
 
Čištění robotů Robzone je oproti jiným značkám velmi snadné a rychlé. Po naplnění sběrného koše (závisí na velikosti místnosti a znečištění podlahy) stačí jen koš jednoduše vysypat. Sběrné koše nemají žádné papírové ani jiné sáčky a často jsou omyvatelné vodou.
Kartáčky na spodní straně postačí občas vyčistit, od usazeného prachu a vlasů a zkontrolovat zda nejsou vlasy namotány na pohybových částech robota. Při velkém znečištění nebo opotřebení je možné kartáčky snadno vyměnit za nové. Důmyslný systém filtrace umožňuje jednoduché použití bez papírových sáčků. V případě potřeby vyperte mop nebo jej vymyjte pod tekoucí vodou. Pokud se ve Vaší domácnosti vyskytují domácí mazlíčci nebo některý z členů rodiny má dlouhé vlasy, mysleli jsme i na Vás a někteří roboti Robzone disponují speciální sací hlavicí EASY PET, která je absolutně bezúdržbová a odpadá tím únavné čištění kartáče od namotaných vlasů. Samozřejmě do údržby patří i výměna filtrů.
 
Jak je energeticky náročné robotické vysávání?
 
Při robotickém vysávání je spotřeba energie až 6x nižší než při běžném ručním luxování. Přitom efektivita úklidu je díky preciznosti robota a četnosti úklidu vyšší.
 
Vymete i rohy v místnosti?
 
Samozřejmě. Boční kartáčky důkladně vysmejčí každý roh a prach držící se podél stěn. Robotické vysavače Robzone mají boční kartáčky dva, takže jim neunikne žádné zákoutí.
 
Bude byt uklizen stejně jako při klasickém luxování?
 
Troufáme si z vlastní zkušenosti říct, že uklizeno je skutečně dokonale. Přeci jen, člověk není stroj a robot uklízí tak dlouho dokud není podlaha jako ze škatulky. Navíc pro robota není problém uklízet každý den nebo i několikrát denně.
 
Dokáže vysavač uklidit i rozsypané smetí, na které běžně vyndaváme smetáček s lopatkou?
 
Přesně pro takové případy mají Robzone vysavače program SPOT, pro důsledný úklid 1 m2.
Druhou možností je využít dálkového ovládání a vysavač navést na znečištěné místo, stejně jako autíčko na dálkové ovládání, a navigovat jej k důkladnému úklidu daného místa.
 
Jak zamezím tomu, aby vysavač uklízel jen v jedné místnosti a nepřejel do další, když nelze uzavřít pokoj dveřmi?
 
Pro takové situace je vhodné využít magnetickou pásku nebo virtuální zeď. Jedná se o malou věž, kterou postavíte ke kraji místnosti v místě, kde chcete vysavači zamezit v dalším pohybu. Věž vysíláním infračerveného paprsku vytvoří tzv. virtuální zeď, přes kterou vysavač již dále neprojede.
 
Bydlíme v mezonetovém bytě a obávám se, když nechám vysavač uklízet v naší nepřítomnosti, aby nespadl ze schodů.
 
Vysavače Robzone jsou velmi chytré a ze schodů nespadnou! Pomocí senzorů umístěných ve vysavači schody rozpoznají a změní směr úklidu. Je ale potřeba si uvědomit, že senzory nereagují na skleněný povrch nebo hladinu vody.
 
Jakým způsobem jsou zásilky doručovány při objednávce v e-shopu?
 
Dopravu zajišťuje přepravní společnost PPL nebo můžete zvolit osobní vyzvednutí v síti společnosti Zásilkovna. Pokud si vyberete službu PPL, řidič osobně kontaktuje zákazníky na telefon uvedený při objednávce a snaží se dohodnout s každým individuální čas pro doručení zásilky tak, aby předání zákazníkovi maximálně vyhovovalo. Jestliže navržený termín dodání zákazníkovi nevyhovuje, je možné se s řidičem domluvit na náhradním termínu dodání. V případě, že zvolíte Zásilkovnu, je potřeba si vybrat výdejní místo, které Vám nejlépe vyhovuje. Zásilkovna Vás sama vyzve mailem nebo telefonicky k vyzvednutí objednaného zboží na zvolené pobočce.
 
Jak si poradí vysavač s psí či kočičí srstí?
 
Modely Duoro mají dostatečně velký zásobník na nečistoty a tak vysát i velký objem zvířecích chlupů není problém. Navíc jsou vybaveny speciální čistící hlavicí EASY-PET, které je určena pro účinné vysávání zvířecí srsti a dlouhých vlasů. Určitě doporučujeme ze začátku pravidelnou kontrolu plnosti zásobníku, aby nedošlo k jeho přeplnění a častější běžnou údržbu, kontrolu zda nedošlo k zanesení koleček jemnými chloupky či prachem ze srsti.
 
V bytě máme volně ložené kabely od spotřebičů či počítače, jak si s nimi poradí robot?
 
Může se stát, že i přes funkci zamezující namotávání kabelů, robot kabel namotá rotačním kartáčem a tím může dojít i k poškození. S běžnými kabely si robot většinou dobře poradí, ale obzvláště náchylné jsou tenké kabely od nabíječek na telefon apod. Doporučujeme tedy dávat pozor, aby při úklidu vysavač nepřišel do styku s volně loženými kabely. Kabely zakryjte lištou, před úklidem odstraňte z podlahy nebo vysavači zamezte k nim přístup.
 
Vyčistí robot i schodiště?
 
Jednotlivé schody robot bohužel sám vyčistit nedokáže, naopak jeho velkou výhodou je, že díky IR senzorům ze schodů ani z jinak vyvýšené plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí robotický vysavač mokré nebo zaschlé loužičky na podlaze?
 
Modely Duoro a Moppy jsou určeny i pro mokré vytírání a kapky vody jim nevadí. Nejsou ovšem v žádném případě určeny pro vysávání tekutin!
 
Pokud máme v domě velmi tmavou, černou nebo barevně kontrastní podlahu, budou senzory správně fungovat?
 
V moderních interiérech se v těchto barvách podlahové krytiny občas objevují. Vzhledem k principu funkce protipádových senzorů není úklid těchto podlahových krytin pro robotické vysavače vhodný.
 
Jak si robotický vysavač poradí s černým nábytkem?
 
Standardně robotický vysavač rozpozná každou překážku, před ní zpomalí, obkrouží ji a zvolí další cestu pro úklid. Pokud se ale ve Vaší domácnosti objevuje černý nábytek je pravděpodobné, vzhledem k principu fungování infračervených senzorů, že může dojít logicky k jejich nesprávné funkci. Černá překážka se stává pro robotický vysavač hůře rozpoznatelnou a poté může dojít k nárazu. Pro tyto případy je ovšem robot vybaven pružným citlivým nárazníkem, aby nedošlo k poškození překážky ani robota. Nejedná se o žádný závažný problém ani špatnou funkci robota. Doporučujeme předem robota vyzkoušet pod Vaším dohledem a přesvědčit se, že skutečně pracuje jak má.
Výjimkou je model robota Duoro Xcontrol, který je vybaven speciálními ultrazvukovými senzory, které černý nábytek dokáží rozpoznat a reagovat na něj při úklidu.
 
Je možné nakupovat na splátky?
 
Ano, spolupracujeme se společností Cofidis. Bližší informace naleznete na odkaze nákup na splátky.

Typ vysavače robotické
Vysávání suché ,mokré
Provedení bezsáčkové
Požadované vlastnosti Pro domácnost se zvířaty

Video