Duoro XCONTROL PROFI

 
Duoro X Control
 
 
Duoro X Control
 
 
 
 
 

Duoro XCONTROL PROFI

5stars
Nový inteligentní robot
VYSÁVÁ - VYTÍRÁ - VYSOUŠÍ
 • Uklidí rychle a systematicky až 250m2
 • Nový systém intenzivního vytírání AQUAMAX s dezinfekcí
 • TURBO sání na úklid zvířecí srsti a koberců
 • Speciální program na mokré vytírání
 • 6 uklízecích programů
 • Snadné ovládání a kontrola na dálku z mobilu
 • Kvalitní vysokokapacitní lithiová baterie 2600 mAh
 • Navíc zdarma Profi kufřík s příslušenstvím

-37%

 

Dostupnost:  
Doprava:  
Běžná cena:  
Akční cena:  
Nový inteligentní robot vysává - vytírá - vysouší
 
   
 • Uklidí rychle a systematicky až 250 m2
 • Nový systém intenzivního vytírání AQUAMAX s dezinfekcí
 • TURBO sání na úklid zvířecí srsti a koberců
 • Speciální program na mokré vytírání
 • 6 uklízecích programů
 • Inteligentní gyroskopická navigace XLogic pro každou domácnost
 • Snadné ovládání a kontrola na dálku z mobilu
 • Kvalitní vysokokapacitní lithiová baterie 2600 mAh
 • Navíc zdarma Profi kufřík s příslušenstvím
   
 
-37%,
 ihned k odeslání.
 
Dostupnost Skladem > 3 ks, DOPRAVA ZDARMA
Běžná cena 23 790 Kč
Ušetříte 8 891 Kč (–37 %)
14 899 Kč
   
Kategorie Vysavače
 
DXC profi

Vysává a vytírá mokrým mopem současně.
Šetří čas 2x.
Podlahu okamžitě vysouší. Žádné čekání.

DXC profi

Vytáhne i chlupy z koberců.
Perfektně i rychle čisto.
4x silnější invertorový digitální motor NIDEC.

DXC profi

Bezůdržbová hlavice na zvířecí srst.
Žádné čištění kartáče.

DXC profi

 

DXC profi

Vysaje až 250 m2.Díky velkokapacitní litjiové baterii dokáže vytrvale uklízet až 150 minut.
Moderní elektronicky řízený BLDC motor je garancí maximální sací síly. Duoro XCONTROL perfektně vysává koberce i všechny typy hladkých podlah.

DXC profi

Zvolte speciální program s turbo vysáváním a Duoro XCONTROL začne uklízet na plné otáčky. Okamžitě zvýší sací sílu i otáčky rotačního kartáče na maximum a perfektně vysaje koberce i zvířecí srst.

DXC profi

Duoro vysává nečistoty a současně vytírá na sucho nebo na mokro. Na každý typ vytírání má připraven speciální mop s přesnou strukturou mikrovláken pro mokré nebo suché stírání. Zásobník vody vystačí pro vytření až 80 m2 hladkých podlah.

DXC profi

Komplexní systém Aquamax plně nahradí klasické mokré vytírání. V průběhu úklidu je speciální XXL mop Aquamax intenzivně zásoben vodou, která se postupně uvolňuje na čištěný povrch.

DXC profi

 

DXC profi

Díky systému postupného dovlhčování, XCONTROL nejen kvalitně vytírá na mokro téměř dvě hodiny, ale je vhodný i pro vytírání citlivých povrchů jako jsou parkety, dřevěná nebo laminátová podlaha. Nikdy nezanechává povrch nadměrně promáčený.

DXC profi

Robot monitoruje každý svůj pohyb a svou práci online sdílí přes domácí WiFi do chytré aplikace. Budete tak mít úklid domácnosti vždy pod kontrolou a nemusíte být ani na blízku. Uklízet můžete ze zaměstnání, z auta nebo chaty, prostě kdykoliv, když jste online.

 

DXC profi

Duoro XCONTROL uklízí systematicky, s ultimátní přesností. Díky novému navigačnímu systému XLogic se perfektně orientuje v prostoru a dokonale pokrývá celou plochu podlahy.

DXC profi

Duoro XCONTROL přichází s nejnovějšími typy systematického úklidu, jak pro rychlý, tak i pro velmi důkladný úklid. Je vybaven speciálním programem pro mokré vytírání nebo precizní vysávání koberců. Tento robot vždy pozná, kdy je uklizeno.

DXC profi

Většina robotů je vybavena jen jedním bočním kartáčkem, ale Duoro má hned dva. Jen díky tomu pečlivě vymete nečistoty podél stěn a z rohů. Patří mezi nejnižší roboty, a proto uklidí důkladně i na těžko dostupných místech pod nábytkem a Vy neriskujte namožená záda při vysávání prachu pod postelí nebo pod skříní.

DXC profi

Ultrazvukový nárazník posouvá robotickou navigaci k ještě dokonalejšímu úklidu. Duoro XCONTROL ultrazvukovými senzory daleko přesněji rozpoznává překážky a tím minimalizuje nárazy. Na rozdíl od běžných robotických vysavačů Duoro XCONTROL nenaráží ani do černého nábytku.

DXC profi

Potřebujete rozdělit větší místnost, oddělit koberec od hladké podlahy nebo "zavřít" před Duorem pokoj, který nemá dveře? Postavte mu do cesty virtuální stěnu pomocí magnetické pásky, která je součástí každého balení.

DXC profi

Duoro XCONTROL je skvělým robotem pro úklid všech typů podlahových krytin. Vysává a vytírá současně a typ úklidu si jednoduše nastavíte, přesně podle potřeby. Na rozdíl od běžných robotických mopů je vhodný i pro vytírání dřevěných a laminátových podlah.

DXC profi

Díky technologii Hard-Press system Duoro pod vysokým tlakem nasaje až 1 litr nečistot přímo do sběrného koše. Veškerý nepořádek stlačí do pevné prachové kostky, kterou jednoduše bez zbytečného prášení vyklepnete. Ke kvalitě vysávání přispívá i účinný HEPA filtr.

DXC profi

S Duorem XCONTROL je ovládání robota velmi snadné a pohodlné. Svého robota můžete kontrolovat a ovládat online přímo mobilem nebo klasickým dálkovým ovládáním. Automatické nabíjení a programování úklidu na celý týden dopředu je samozřejmostí.
Pokud ale nejste fanouškem online technologií, nezoufejte. Duoro XCONTROL můžete spustit i jediným tlačítkem dotykového displeje nebo pomocí dálkového ovládání. Navíc s vámi bude Duoro komunikovat vždy česky.

DXC profi
 • RobZone Duoro XCONTROL
 • Akumulátor Li-Ion 2600 mA (instalováno ve vysavači)
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna
 • Magnetická páska (délka 1m)
 • Síťový adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché stírání
 • Mop DUO na mokré mopování
 • XXL mop AQUAMAX pro intenzivní vytírání
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Mopovací modul AQUAMAX s nádržkou na vodu
 • Sací hlavice ACTIVE BRUSH s rotačním kartáčem
 • Sací hlavice EASY PET (instalováno ve vysavači)
 • Set bočních kartáčků (2 ks)
 • Hepa filtr (instalováno ve vysavači)
 • Čisticí štěteček (umístěn na odpadní nádobě)

Obsah Profi kufříku:

 • 1x Mikrovláknový mop na suché stírání hladké podlahy
 • 1x Mop DUO pro mokré vytírání
 • 1x Dezinfekční sprej AQUAMAX 550g
 • 1x Set bočních kartáčků (2ks)
 • 3x Hepa filtr
Hlavní tělo vysavače
Rozměry
340 mm x 90 mm
Váha
3,5 kg
Délka úklidu
cca 80 - 150 min
Hladina hluku
60 - 80 dB
Objem nečistot
až 1 litr
Typ baterie
Li-Ion 2600 mA

Dálkový ovladač
Rozměry
120 x 52 x 15 mm
Typ baterie
2x AAA baterie

Specifikace síťového adaptéru
Výstup
DC 24 V 1 A
Vstup
AC 100-240V, 50-60 Hz 0,8A

Nabíjecí základna
Rozměry
160 x 130 x 100 mm

Magnetická páska
Rozměry
25 x 1000 mm

Duoro Xclean
Kde je možné Robzone zakoupit?
Robotické vysavače Robzone je možné zakoupit výhradně na našem e-shopu www.robzone.cz, www.vysavače-robzone.cz,v naší kamenné prodejně v Praze 10 Hostivaři nebo je objednat telefonicky na čísle 773 350 487.
Jaké typy podlah dokáží roboti Robzone uklízet?
Většina modelů robotických vysavačů Robzone výborně uklízí koberce s délkou vlákna 0,5 - 1,5 cm a všechny hladké povrchy jako jsou linolea, dlažby, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, dřevěné podlahy i parkety. Navíc modely Roomy 4.0 jsou vybaveny speciálním systémem pro zvlášť pečlivý úklid hladkých podlah. Modely Duoro pak nabízí vysávání i mokré vytírání v jednom. Speciálním mopem Aquamax pro mokré vytírání dokáží vytírat i citlivé povrchy náchylné na přílišné promáčení. Model Moppy je určený na mokrý úklid hladkých omyvatelných podlah.
Jak se používá mop? Je nutné jej vlhčit a používat čistící přípravek na podlahy?
Mop pro model Roomy 4.0 je antistatický mikrovláknový, a proto se používá výhradně nasucho bez užití čisticích prostředků. Je možné jej prát v pračce. Modely Duoro mají ve výbavě dva typy mopů. Jeden mop je určen pro suché stírání jemného prachu, druhý mop je speciální Aquamax pro mokré vytírání všech typů hladkých podlah. Model Moppy má rozměrný mop ze štěpeného mikrovlákna.
Dokáže robotický vysavač přejíždět prahy z místnosti do místnosti?
Přechodové lišty nejsou žádným problémem a klasické dřevěné prahy robot zvládne obecně do výšky 0,5-1,5 cm, vždy záleží i na profilu daného prachu či přechodové lišty. Pro dokonalý úklid nicméně doporučujeme větší prostory rozdělit do menších sekcí buď virtuálními zdmi nebo přirozeně prahem mezi místnostmi. Tím dosáhnete kvalitnějšího vyčistění podlahy.
Jak si poradí robotický vysavač s vysokými koberci a třásněmi?
Třásně u perských koberců doporučujeme před vysáváním schovat nebo koberec srolovat, vysavač by mohl třásně nasát nebo narolovat na rotační kartáč, což by pravděpodobně vedlo k přerušení úklidu a robot by nahlásil chybu. Nedoporučujeme robotické vysavače používat na koberce s dlouhým vlasem nad 0,5-1,5 cm. Ovšem nejvhodnější je koberec vyzkoušet předem, neboť některé typy zvládají dobře i přes delší vlas. Model Moppy doporučujeme pouze pro úklid hladkých podlah.


POPIS vysavače DUORO XCONTROL PROFI

 

Hlavní funkce Duoro Xcontrol

 

Duoro-XCT-extra-vykonny

 

Velký výkon, velká výdrž, velký prostor

Vysaje až 250 m2. Díky velkokapacitní lithiové baterii dokáže vytrvale uklízet až 150 minut. Moderní elektronicky řízený BLDC motor je garancí maximální sací síly. Duoro XCONTROL perfektně vysává koberce i všechny typy hladkých podlah.


 

Funkce turbo sání

Zvolte speciální program s turbo vysáváním a Duoro XCONTROL začne uklízet na plné otáčky. Okamžitě zvýší sací sílu i otáčky rotačního kartáče na maximum a perfektně vysaje koberce i zvířecí srst. Sami si můžete navíc volit mezi dvěma sacími hlavicemi dle potřeb vaší podlahy.

Duoro-XCT-turbo-sani

 

Expert na úklid zvířecích chlupů Duoro Xcontrol


Duoro-XCT-mokre-suche-stirani

 

Vlhké i suché vytírání

Duoro vysává nečistoty a současně vytírá na sucho nebo na mokro. Na každý typ vytírání má připraven speciální mop s přesnou strukturou mikrovláken pro vlhké nebo suché stírání. Zásobník vody vystačí pro vytření až 80 m2 hladkých podlah.

(Pro suché i mokré mopování je nezbytné vždy použít sací hlavici EASY PET.)


 

Intenzivní mokré vytírání

Komplexní systém Aquamax plně nahradí klasické mokré vytírání. V průběhu úklidu je speciální XXL mop Aquamax intenzivně zásoben vodou, která se postupně uvolňuje na čištěný povrch.

V mopu obsažená chytrá mikrovlákna Addsorb fibre během mokrého vytírání nasávají nečistoty hluboko do mopu, kde je uzamknou a povrch mopu tak zůstává při styku s podlahou neustále čistý. S použitím spreje Aquamax odstraníte odolnou špínu. Navíc podlahu dezinfikuje a svěže provoní celý byt.

Intezivní mokré vytírání

 

Intezivní mokré vytírání


 

Důmyslný systém dovlhčování

Díky systému postupného dovlhčování, XCONTROL nejen kvalitně vytírá na mokro téměř dvě hodiny, ale je vhodný i pro vytírání citlivých povrchů jako jsou parkety, dřevěná nebo laminátová podlaha. Nikdy nezanechává povrch nadměrně promáčený.

Duoro-XCT-system-dovlhcovani


Bezstarostný úklid s mobilní aplikací

Robot monitoruje každý svůj pohyb a svou práci online sdílí přes domácí WiFi (2,4GHz) do chytré aplikace. Budete tak mít úklid domácnosti vždy pod kontrolou a nemusíte být ani na blízku. Uklízet můžete ze zaměstnání, z auta nebo chaty, prostě kdykoliv, když jste online.

Aplikace vám umožňuje volit programy úklidu nebo nastavovat čas a den pro pravidelný úklid. Práci robota pak můžete sledovat v reálném čase přímo na svém telefonu nebo tabletu. Jednodušší způsob úklidu už nebude. Aplikace se snadno ovládá a je celá v českém jazyce. Aplikace ke stažení zde.

Duoro-XCT-ovladejte-kontrolujte


Moderní navigace XLogic

Duoro XCONTROL uklízí systematicky, s ultimátní přesností. Díky novému gyroskopickému navigačnímu systému XLogic se perfektně orientuje v prostoru a dokonale pokrývá celou plochu podlahy.

Ultrazvukové senzory detailně snímají překážky i rozložení místnosti a vše ihned ukládá do interní paměti. Duoro XCONTROL pozná, kdy je uklizeno, kde již uklízel i kde s úklidem začal. Tento robot neztrácí čas opakovaným úklidem míst, které už vysával.

Duoro-XCT-ovladejte-kontrolujte


Duoro-XCT-uklizeci-rezimy

6 uklízecích režimů

Duoro XCONTROL přichází s nejnovějšími typy systematického úklidu, jak pro rychlý, tak i pro velmi důkladný úklid. Je vybaven speciálním programem pro mokré vytírání nebo precizní vysávání koberců. Tento robot vždy pozná, kdy je uklizeno.

Quick cleaning

Rychlý systematický úklid, pro pravidelnou údržbu podlahy. Robot přesně zná svou cestu a jakmile uklidí celý prostor, práci ukončí.

Deep cleaning

Důkladný systematický úklid pro ještě větší čistotu. Každé místo je uklizeno s dvojnásobnou pečlivostí.

Max cleaning

Systematický úklid s výkonným turbo sáním.

Wet cleaning

Speciální program pro vysoce efektivní mokré vytírání.

Spot

Intenzivní krátký program pro cílený úklid plochy 2 x 2 m.

Podél stěn a v rozích

Systematický úklid výhradně v rozích a podél stěn.


Moderní navigace a skvělá orientace

Moderní navigace je zárukou dokonalého úklidu bytu i rodinného domu. Duoro XCONTROL monitoruje prostor sérií ultrazvukových, infračervených a magnetických senzorů. Díky XLogic navigaci pozná, kde už uklízel a nikdy nezabloudí. Dokonale uklízí nejen podél nábytku, ale i v rozích nebo pod pohovkou. Duoro XCONTROL zvládne uklízet i více místností najednou.

Dva boční kartáče precizně vymetají prachové chuchvalce podél stěn a z rohů a zároveň rozšiřují záběr úklidu. Duoro XCONTROL inteligentně reaguje na velikost místnosti i nejrůznější překážky a bezpečně rozpozná, kdy už je uklizeno.

Duoro-XCT-orientace-doma-slider1


 

Přesný ultrazvukový nárazník

Ultrazvukový nárazník posouvá robotickou navigaci k ještě dokonalejšímu úklidu. Duoro XCONTROL ultrazvukovými senzory daleko přesněji rozpoznává překážky a tím minimalizuje nárazy. Na rozdíl od běžných robotických vysavačů Duoro XCONTROL nenaráží ani do černého nábytku.

Duoro-XCT-ultrazvuk-naraznik


Duoro-XCT-magneticka paska

 

Magnetická páska, moderní způsob pro vymezení prostoru

Potřebujete rozdělit větší místnost, oddělit koberec od hladké podlahy nebo "zavřít" před Duorem pokoj, který nemá dveře? Postavte mu do cesty virtuální stěnu pomocí magnetické pásky, která je součástí každého balení.


 

Duoro zvládne všechny typy podlah

Duoro XCONTROL je skvělým robotem pro úklid všech typů podlahových krytin. Vysává a vytírá současně a typ úklidu si jednoduše nastavíte, přesně podle potřeby. Na rozdíl od běžných robotických mopů je vhodný i pro vytírání dřevěných a laminátových podlah.

Duoro-XCT-typy-podlah


Duoro-XCT-litr-necistot

 

Vysaje až 1 litr nečistot

Díky technologii Hard-Press system Duoro pod vysokým tlakem nasaje až 1 litr nečistot přímo do sběrného koše. Veškerý nepořádek stlačí do pevné prachové kostky, kterou jednoduše bez zbytečného prášení vyklepnete. Ke kvalitě vysávání přispívá i účinný HEPA filtr.


 

Ještě snadnější ovládání

S Duorem XCONTROL je ovládání robota velmi snadné a pohodlné. Svého robota můžete kontrolovat a ovládat online přímo mobilem nebo klasickým dálkovým ovládáním. Automatické nabíjení a programování úklidu na celý týden dopředu je samozřejmostí.

Pokud ale nejste fanouškem online technologií, nezoufejte. Duoro XCONTROL můžete spustit i jediným tlačítkem dotykového displeje nebo pomocí dálkového ovládání. Navíc s vámi bude Duoro komunikovat vždy česky.

Duoro-XCT-snadne-ovladani

 

Obsah balení   |    ZPĚT K MENU

 

 
duoro-XCT-box
 

Obsah balení:

 • RobZone Duoro XCONTROL
 • Akumulátor Li-Ion 2600 mA (instalováno ve vysavači)
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna
 • Magnetická páska (délka 1m)
 • Síťový adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché stírání
 • Mop DUO na mokré mopování
 • XXL mop AQUAMAX pro intenzivní vytírání
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Mopovací modul AQUAMAX s nádržkou na vodu
 • Sací hlavice ACTIVE BRUSH s rotačním kartáčem
 • Sací hlavice EASY PET (instalováno ve vysavači)
 • Set bočních kartáčků (2 ks)
 • Hepa filtr (instalováno ve vysavači)
 • Čisticí štěteček (umístěn na odpadní nádobě)

Obsah Profi kufříku:

 • 1x Mikrovláknový mop na suché stírání hladké podlahy
 • 1x Mop DUO pro mokré vytírání
 • 1x Dezinfekční sprej AQUAMAX 550g
 • 1x Set bočních kartáčků (2ks)
 • 3x Hepa filtr

 


Duoro-XCT-obsah-baleni-profi


Technické parametry   |    ZPĚT K MENU

Duoro-XCT-tech-parametry


Hodnocení uživatelů   |    ZPĚT K MENU

 

 
 
Duoro-X-heureka-hodnoceni
 
 
 
 

Časté otázky | < ZPĚT K MENU

 

 

Kde je možné Robzone zakoupit?
 
Robotické vysavače Robzone je možné zakoupit výhradně na našem e-shopu www.robzone.cz, www.vysavače-robzone.cz,v naší kamenné prodejně v Praze 10 Hostivaři nebo je objednat telefonicky na čísle 226 225 030.
 
Jaké typy podlah dokáží roboti Robzone uklízet?
 
Většina modelů robotických vysavačů Robzone výborně uklízí koberce s délkou vlákna 0,5 - 1,5 cm a všechny hladké povrchy jako jsou linolea, dlažby, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, dřevěné podlahy i parkety. Navíc modely Roomy 4.0 jsou vybaveny speciálním systémem pro zvlášť pečlivý úklid hladkých podlah. Modely Duoro pak nabízí vysávání i mokré vytírání v jednom. Speciálním mopem Aquamax pro mokré vytírání dokáží vytírat i citlivé povrchy náchylné na přílišné promáčení. Model Moppy je určený na mokrý úklid hladkých omyvatelných podlah.
 
Jak se používá mop? Je nutné jej vlhčit a používat čistící přípravek na podlahy?
 
Mop pro model Roomy 4.0 je antistatický mikrovláknový, a proto se používá výhradně nasucho bez užití čisticích prostředků. Je možné jej prát v pračce. Modely Duoro mají ve výbavě dva typy mopů. Jeden mop je určen pro suché stírání jemného prachu, druhý mop je speciální Aquamax pro mokré vytírání všech typů hladkých podlah. Model Moppy má rozměrný mop ze štěpeného mikrovlákna.
 
Dokáže robotický vysavač přejíždět prahy z místnosti do místnosti?
 
Přechodové lišty nejsou žádným problémem a klasické dřevěné prahy robot zvládne obecně do výšky 0,5-1,5 cm, vždy záleží i na profilu daného prahu či přechodové lišty. Pro dokonalý úklid nicméně doporučujeme větší prostory rozdělit do menších sekcí buď virtuálními zdmi nebo přirozeně prahem mezi místnostmi. Tím dosáhnete kvalitnějšího vyčistění podlahy.
 
Jak si poradí robotický vysavač s vysokými koberci a třásněmi?
 
Třásně u perských koberců doporučujeme před vysáváním schovat nebo koberec srolovat, vysavač by mohl třásně nasát nebo narolovat na rotační kartáč, což by pravděpodobně vedlo k přerušení úklidu a robot by nahlásil chybu.
Nedoporučujeme robotické vysavače používat na koberce s dlouhým vlasem nad 0,5-1,5 cm. Ovšem nejvhodnější je koberec vyzkoušet předem, neboť některé typy zvládají dobře i přes delší vlas. Model Moppy doporučujeme pouze pro úklid hladkých podlah.
 
Za jak dlouho vysavač uklidí pokoj o rozloze 50 m2?
 
Většina robotů neuklízí podlahu dle rozlohy, ale dle zvoleného programu. Robotické vysavače jsou naprogramovány pro maximální délku úklidu tak, aby plocha byla co nejlépe vyčištěna. Déle uklízená podlaha je vždy lépe vyčištěna. Tzn. že při automatickém úklidu bude robot uklízet stejně dlouhý čas pokoj o rozloze 40 m2 jako pokoj o rozloze 80 m2, ale menší pokoj bude dokonaleji uklizen. Po skončení úklidu se zaparkuje do nabíjecí základny a začne se nabíjet. Náš nejnovější typ robota Duoro Xcontrol je již oproti ostatním vybaven nejnovějším navigačním systémem, díky kterému robot uklízí systematicky a přesně ví, která místa již uklidil a kde ještě neuklízel. Tento systém je skvělý pro rychlý úklid domácnosti.
Délka běžného úklidu na jedno nabití baterie se pohybuje kolem 60-120 min na hladké podlaze a cca 45-80 min na koberci. Vždy záleží na zvoleném typu robotického vysavače.
 
 
Jak náročné je čištění vysavače?
 
Čištění robotů Robzone je oproti jiným značkám velmi snadné a rychlé. Po naplnění sběrného koše (závisí na velikosti místnosti a znečištění podlahy) stačí jen koš jednoduše vysypat. Sběrné koše nemají žádné papírové ani jiné sáčky a často jsou omyvatelné vodou.
Kartáčky na spodní straně postačí občas vyčistit, od usazeného prachu a vlasů a zkontrolovat zda nejsou vlasy namotány na pohybových částech robota. Při velkém znečištění nebo opotřebení je možné kartáčky snadno vyměnit za nové. Důmyslný systém filtrace umožňuje jednoduché použití bez papírových sáčků. V případě potřeby vyperte mop nebo jej vymyjte pod tekoucí vodou. Pokud se ve Vaší domácnosti vyskytují domácí mazlíčci nebo některý z členů rodiny má dlouhé vlasy, mysleli jsme i na Vás a někteří roboti Robzone disponují speciální sací hlavicí EASY PET, která je absolutně bezúdržbová a odpadá tím únavné čištění kartáče od namotaných vlasů. Samozřejmě do údržby patří i výměna filtrů.
 
Jak je energeticky náročné robotické vysávání?
 
Při robotickém vysávání je spotřeba energie až 6x nižší než při běžném ručním luxování. Přitom efektivita úklidu je díky preciznosti robota a četnosti úklidu vyšší.
 
Vymete i rohy v místnosti?
 
Samozřejmě. Boční kartáčky důkladně vysmejčí každý roh a prach držící se podél stěn. Robotické vysavače Robzone mají boční kartáčky dva, takže jim neunikne žádné zákoutí.
 
Bude byt uklizen stejně jako při klasickém luxování?
 
Troufáme si z vlastní zkušenosti říct, že uklizeno je skutečně dokonale. Přeci jen, člověk není stroj a robot uklízí tak dlouho dokud není podlaha jako ze škatulky. Navíc pro robota není problém uklízet každý den nebo i několikrát denně.
 
Dokáže vysavač uklidit i rozsypané smetí, na které běžně vyndaváme smetáček s lopatkou?
 
Přesně pro takové případy mají Robzone vysavače program SPOT, pro důsledný úklid 1 m2.
Druhou možností je využít dálkového ovládání a vysavač navést na znečištěné místo, stejně jako autíčko na dálkové ovládání, a navigovat jej k důkladnému úklidu daného místa.
 
Jak zamezím tomu, aby vysavač uklízel jen v jedné místnosti a nepřejel do další, když nelze uzavřít pokoj dveřmi?
 
Pro takové situace je vhodné využít magnetickou pásku nebo virtuální zeď. Jedná se o malou věž, kterou postavíte ke kraji místnosti v místě, kde chcete vysavači zamezit v dalším pohybu. Věž vysíláním infračerveného paprsku vytvoří tzv. virtuální zeď, přes kterou vysavač již dále neprojede.
 
Bydlíme v mezonetovém bytě a obávám se, když nechám vysavač uklízet v naší nepřítomnosti, aby nespadl ze schodů.
 
Vysavače Robzone jsou velmi chytré a ze schodů nespadnou! Pomocí senzorů umístěných ve vysavači schody rozpoznají a změní směr úklidu. Je ale potřeba si uvědomit, že senzory nereagují na skleněný povrch nebo hladinu vody.
 
Jakým způsobem jsou zásilky doručovány při objednávce v e-shopu?
 
Dopravu zajišťuje přepravní společnost PPL nebo můžete zvolit osobní vyzvednutí v síti společnosti Zásilkovna. Pokud si vyberete službu PPL, řidič osobně kontaktuje zákazníky na telefon uvedený při objednávce a snaží se dohodnout s každým individuální čas pro doručení zásilky tak, aby předání zákazníkovi maximálně vyhovovalo. Jestliže navržený termín dodání zákazníkovi nevyhovuje, je možné se s řidičem domluvit na náhradním termínu dodání. V případě, že zvolíte Zásilkovnu, je potřeba si vybrat výdejní místo, které Vám nejlépe vyhovuje. Zásilkovna Vás sama vyzve mailem nebo telefonicky k vyzvednutí objednaného zboží na zvolené pobočce.
 
Jak si poradí vysavač s psí či kočičí srstí?
 
Modely Duoro mají dostatečně velký zásobník na nečistoty a tak vysát i velký objem zvířecích chlupů není problém. Navíc jsou vybaveny speciální čistící hlavicí EASY-PET, které je určena pro účinné vysávání zvířecí srsti a dlouhých vlasů. Určitě doporučujeme ze začátku pravidelnou kontrolu plnosti zásobníku, aby nedošlo k jeho přeplnění a častější běžnou údržbu, kontrolu zda nedošlo k zanesení koleček jemnými chloupky či prachem ze srsti.
 
V bytě máme volně ložené kabely od spotřebičů či počítače, jak si s nimi poradí robot?
 
Může se stát, že i přes funkci zamezující namotávání kabelů, robot kabel namotá rotačním kartáčem a tím může dojít i k poškození. S běžnými kabely si robot většinou dobře poradí, ale obzvláště náchylné jsou tenké kabely od nabíječek na telefon apod. Doporučujeme tedy dávat pozor, aby při úklidu vysavač nepřišel do styku s volně loženými kabely. Kabely zakryjte lištou, před úklidem odstraňte z podlahy nebo vysavači zamezte k nim přístup.
 
Vyčistí robot i schodiště?
 
Jednotlivé schody robot bohužel sám vyčistit nedokáže, naopak jeho velkou výhodou je, že díky IR senzorům ze schodů ani z jinak vyvýšené plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí robotický vysavač mokré nebo zaschlé loužičky na podlaze?
 
Modely Duoro a Moppy jsou určeny i pro mokré vytírání a kapky vody jim nevadí. Nejsou ovšem v žádném případě určeny pro vysávání tekutin!
 
Pokud máme v domě velmi tmavou, černou nebo barevně kontrastní podlahu, budou senzory správně fungovat?
 
V moderních interiérech se v těchto barvách podlahové krytiny občas objevují. Vzhledem k principu funkce protipádových senzorů není úklid těchto podlahových krytin pro robotické vysavače vhodný.
 
Jak si robotický vysavač poradí s černým nábytkem?
 
Standardně robotický vysavač rozpozná každou překážku, před ní zpomalí, obkrouží ji a zvolí další cestu pro úklid. Pokud se ale ve Vaší domácnosti objevuje černý nábytek je pravděpodobné, vzhledem k principu fungování infračervených senzorů, že může dojít logicky k jejich nesprávné funkci. Černá překážka se stává pro robotický vysavač hůře rozpoznatelnou a poté může dojít k nárazu. Pro tyto případy je ovšem robot vybaven pružným citlivým nárazníkem, aby nedošlo k poškození překážky ani robota. Nejedná se o žádný závažný problém ani špatnou funkci robota. Doporučujeme předem robota vyzkoušet pod Vaším dohledem a přesvědčit se, že skutečně pracuje jak má.
Výjimkou je model robota Duoro Xcontrol, který je vybaven speciálními ultrazvukovými senzory, které černý nábytek dokáží rozpoznat a reagovat na něj při úklidu.
 
Je možné nakupovat na splátky?
 
Ano, spolupracujeme se společností Cofidis. Bližší informace naleznete na odkaze nákup na splátky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace