Data produkty

Časté otázky
Kde je možné Robzone zakoupit?

Robotické vysavače Robzone je možné zakoupit výhradně na našem e-shopu www.robzone.cz, www.vysavače-robzone.cz,v naší kamenné prodejně v Praze 10 Hostivaři nebo je objednat telefonicky na čísle 226 225 030.

Jaké typy podlah dokáží roboti Robzone uklízet?

Většina modelů robotických vysavačů Robzone výborně uklízí koberce s délkou vlákna 0,5 - 1,5 cm a všechny hladké povrchy jako jsou linolea, dlažby, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, dřevěné podlahy i parkety. Navíc modely Roomy 4.0 jsou vybaveny speciálním systémem pro zvlášť pečlivý úklid hladkých podlah. Modely Duoro pak nabízí vysávání i mokré vytírání v jednom. Speciálním mopem Aquamax pro mokré vytírání dokáží vytírat i citlivé povrchy náchylné na přílišné promáčení. Model Moppy je určený na mokrý úklid hladkých omyvatelných podlah.

Jak se používá mop? Je nutné jej vlhčit a používat čistící přípravek na podlahy?

Mop pro model Roomy 4.0 je antistatický mikrovláknový, a proto se používá výhradně nasucho bez užití čisticích prostředků. Je možné jej prát v pračce. Modely Duoro mají ve výbavě dva typy mopů. Jeden mop je určen pro suché stírání jemného prachu, druhý mop je speciální Aquamax pro mokré vytírání všech typů hladkých podlah. Model Moppy má rozměrný mop ze štěpeného mikrovlákna.

Dokáže robotický vysavač přejíždět prahy z místnosti do místnosti?

Přechodové lišty nejsou žádným problémem a klasické dřevěné prahy robot zvládne obecně do výšky 0,5-1,5 cm, vždy záleží i na profilu daného prahu či přechodové lišty. Pro dokonalý úklid nicméně doporučujeme větší prostory rozdělit do menších sekcí buď virtuálními zdmi nebo přirozeně prahem mezi místnostmi. Tím dosáhnete kvalitnějšího vyčistění podlahy.

Jak si poradí robotický vysavač s vysokými koberci a třásněmi?

Třásně u perských koberců doporučujeme před vysáváním schovat nebo koberec srolovat, vysavač by mohl třásně nasát nebo narolovat na rotační kartáč, což by pravděpodobně vedlo k přerušení úklidu a robot by nahlásil chybu. Nedoporučujeme robotické vysavače používat na koberce s dlouhým vlasem nad 0,5-1,5 cm. Ovšem nejvhodnější je koberec vyzkoušet předem, neboť některé typy zvládají dobře i přes delší vlas. Model Moppy doporučujeme pouze pro úklid hladkých podlah.

Za jak dlouho vysavač uklidí pokoj o rozloze 50 m2?

Většina robotů neuklízí podlahu dle rozlohy, ale dle zvoleného programu. Robotické vysavače jsou naprogramovány pro maximální délku úklidu tak, aby plocha byla co nejlépe vyčištěna. Déle uklízená podlaha je vždy lépe vyčištěna. Tzn. že při automatickém úklidu bude robot uklízet stejně dlouhý čas pokoj o rozloze 40 m2 jako pokoj o rozloze 80 m2, ale menší pokoj bude dokonaleji uklizen. Po skončení úklidu se zaparkuje do nabíjecí základny a začne se nabíjet. Náš nejnovější typ robota Duoro Xcontrol je již oproti ostatním vybaven nejnovějším navigačním systémem, díky kterému robot uklízí systematicky a přesně ví, která místa již uklidil a kde ještě neuklízel. Tento systém je skvělý pro rychlý úklid domácnosti.Délka běžného úklidu na jedno nabití baterie se pohybuje kolem 60-120 min na hladké podlaze a cca 45-80 min na koberci. Vždy záleží na zvoleném typu robotického vysavače.

Jak náročné je čištění vysavače?

Čištění robotů Robzone je oproti jiným značkám velmi snadné a rychlé. Po naplnění sběrného koše (závisí na velikosti místnosti a znečištění podlahy) stačí jen koš jednoduše vysypat. Sběrné koše nemají žádné papírové ani jiné sáčky a často jsou omyvatelné vodou.Kartáčky na spodní straně postačí občas vyčistit, od usazeného prachu a vlasů a zkontrolovat zda nejsou vlasy namotány na pohybových částech robota. Při velkém znečištění nebo opotřebení je možné kartáčky snadno vyměnit za nové. Důmyslný systém filtrace umožňuje jednoduché použití bez papírových sáčků. V případě potřeby vyperte mop nebo jej vymyjte pod tekoucí vodou. Pokud se ve Vaší domácnosti vyskytují domácí mazlíčci nebo některý z členů rodiny má dlouhé vlasy, mysleli jsme i na Vás a někteří roboti Robzone disponují speciální sací hlavicí EASY PET, která je absolutně bezúdržbová a odpadá tím únavné čištění kartáče od namotaných vlasů. Samozřejmě do údržby patří i výměna filtrů.

Jak je energeticky náročné robotické vysávání?

Při robotickém vysávání je spotřeba energie až 6x nižší než při běžném ručním luxování. Přitom efektivita úklidu je díky preciznosti robota a četnosti úklidu vyšší.

Vymete i rohy v místnosti?

Samozřejmě. Boční kartáčky důkladně vysmejčí každý roh a prach držící se podél stěn. Robotické vysavače Robzone mají boční kartáčky dva, takže jim neunikne žádné zákoutí.

Bude byt uklizen stejně jako při klasickém luxování?

Troufáme si z vlastní zkušenosti říct, že uklizeno je skutečně dokonale. Přeci jen, člověk není stroj a robot uklízí tak dlouho dokud není podlaha jako ze škatulky. Navíc pro robota není problém uklízet každý den nebo i několikrát denně.

Dokáže vysavač uklidit i rozsypané smetí, na které běžně vyndaváme smetáček s lopatkou?

Přesně pro takové případy mají Robzone vysavače program SPOT, pro důsledný úklid 1 m2.Druhou možností je využít dálkového ovládání a vysavač navést na znečištěné místo, stejně jako autíčko na dálkové ovládání, a navigovat jej k důkladnému úklidu daného místa.

Jak zamezím tomu, aby vysavač uklízel jen v jedné místnosti a nepřejel do další, když nelze uzavřít pokoj dveřmi?

V takových situacích je vhodné použít virtuální zeď. Je to malá věž, kterou postavíte ke kraji místnosti na místě, kde chcete vysavači zabránit v dalším pohybu. Věž vysíláním digitálního signálu vytvoří tzv. virtuální zeď, přes kterou vysavač již dál neprojde.

Bydlíme v mezonetovém bytě a obávám se, když nechám vysavač uklízet v naší nepřítomnosti, aby nespadl ze schodů.

Vysavače Robzone jsou velmi chytré a ze schodů nespadnou! Pomocí senzorů umístěných ve vysavači schody rozpoznají a změní směr úklidu. Je ale potřeba si uvědomit, že senzory nereagují na skleněný povrch nebo hladinu vody.

Jakým způsobem jsou zásilky doručovány při objednávce v e-shopu?

Dopravu zajišťuje přepravní společnost PPL nebo můžete zvolit osobní vyzvednutí v síti společnosti Zásilkovna. Pokud si vyberete službu PPL, řidič osobně kontaktuje zákazníky na telefon uvedený při objednávce a snaží se dohodnout s každým individuální čas pro doručení zásilky tak, aby předání zákazníkovi maximálně vyhovovalo. Jestliže navržený termín dodání zákazníkovi nevyhovuje, je možné se s řidičem domluvit na náhradním termínu dodání. V případě, že zvolíte Zásilkovnu, je potřeba si vybrat výdejní místo, které Vám nejlépe vyhovuje. Zásilkovna Vás sama vyzve mailem nebo telefonicky k vyzvednutí objednaného zboží na zvolené pobočce.

Jak si poradí vysavač s psí či kočičí srstí?

Modely Duoro mají dostatečně velký zásobník na nečistoty a tak vysát i velký objem zvířecích chlupů není problém. Navíc jsou vybaveny speciální čistící hlavicí EASY-PET, které je určena pro účinné vysávání zvířecí srsti a dlouhých vlasů. Určitě doporučujeme ze začátku pravidelnou kontrolu plnosti zásobníku, aby nedošlo k jeho přeplnění a častější běžnou údržbu, kontrolu zda nedošlo k zanesení koleček jemnými chloupky či prachem ze srsti.

V bytě máme volně ložené kabely od spotřebičů či počítače, jak si s nimi poradí robot?

Může se stát, že i přes funkci zamezující namotávání kabelů, robot kabel namotá rotačním kartáčem a tím může dojít i k poškození. S běžnými kabely si robot většinou dobře poradí, ale obzvláště náchylné jsou tenké kabely od nabíječek na telefon apod. Doporučujeme tedy dávat pozor, aby při úklidu vysavač nepřišel do styku s volně loženými kabely. Kabely zakryjte lištou, před úklidem odstraňte z podlahy nebo vysavači zamezte k nim přístup.

Vyčistí robot i schodiště?

Jednotlivé schody robot bohužel sám vyčistit nedokáže, naopak jeho velkou výhodou je, že díky IR senzorům ze schodů ani z jinak vyvýšené plochy nikdy nespadne.

Vyčistí robotický vysavač mokré nebo zaschlé loužičky na podlaze?

Modely Duoro a Moppy jsou určeny i pro mokré vytírání a kapky vody jim nevadí. Nejsou ovšem v žádném případě určeny pro vysávání tekutin!

Pokud máme v domě velmi tmavou, černou nebo barevně kontrastní podlahu, budou senzory správně fungovat?

V moderních interiérech se v těchto barvách podlahové krytiny občas objevují. Vzhledem k principu funkce protipádových senzorů není úklid těchto podlahových krytin pro robotické vysavače vhodný.

Jak si robotický vysavač poradí s černým nábytkem?

Standardně robotický vysavač rozpozná každou překážku, před ní zpomalí, obkrouží ji a zvolí další cestu pro úklid. Pokud se ale ve Vaší domácnosti objevuje černý nábytek je pravděpodobné, vzhledem k principu fungování infračervených senzorů, že může dojít logicky k jejich nesprávné funkci. Černá překážka se stává pro robotický vysavač hůře rozpoznatelnou a poté může dojít k nárazu. Pro tyto případy je ovšem robot vybaven pružným citlivým nárazníkem, aby nedošlo k poškození překážky ani robota. Nejedná se o žádný závažný problém ani špatnou funkci robota. Doporučujeme předem robota vyzkoušet pod Vaším dohledem a přesvědčit se, že skutečně pracuje jak má.Výjimkou je model robota Duoro Xcontrol, který je vybaven speciálními ultrazvukovými senzory, které černý nábytek dokáží rozpoznat a reagovat na něj při úklidu.

Je možné nakupovat na splátky?

Ano, spolupracujeme se společností Cofidis. Bližší informace naleznete na odkaze nákup na splátky.

zdroje-produkty
 

Hlavní tělo vysavače

 

Rozměry

340 mm x 90 mm

Váha

3,5 kg

Délka úklidu

cca 80 - 150 min

Hladina hluku

60 - 80 dB

Objem nečistot

až 1 litr

Typ baterie

Li-Ion 3250 mAh


Dálkový ovladač

 

Rozměry

120 x 52 x 15 mm

Typ baterie

2x AAA baterie


Specifikace síťového adaptéru

 

Výstup

DC 24 V 1 A

Vstup

AC 100-240V, 50-60 Hz 0,8A


Nabíjecí základna

 

Rozměry

160 x 130 x 100 mm


Magnetická páska

 

Rozměry

25 x 1000 mm

 
 

Hlavní tělo vysavače

 

Rozměry

340 mm x 100 mm (včetně infra přijímače)

Váha

3,5 kg

Napětí baterie

DC 14,4 V

Délka úklidu

cca 80 - 120 min

Doba nabíjení

4 - 5 hodin

Hladina hluku

60 - 70 dB

Objem nečistot

až 1 litr

Typ baterie

Li-Ion 2600 mAh


Dálkový ovladač

 

Rozměry

120 x 52 x 15 mm

Typ baterie

2x AAA baterie (nejsou součástí balení)


Specifikace síťového adaptéru

 

Výstup

DC 24 V 1 A

Vstup

AC 100-240V, 50-60 Hz 0,8A


Nabíjecí základna

 

Rozměry

160 x 130 x 100 mm


Virtuální zeď

 

Rozměry

95 x 100 mm

Typ baterie

2 ks LR20/D (nejsou součástí balení)

Maximální dosah paprsku

4 metry

 
 

Hlavní tělo vysavače

 

Rozměry

340 mm x 100 mm (včetně infra přijímače)

Váha

3,3 kg

Napětí baterie

DC 14,4 V

Délka úklidu

cca 80 min

Doba nabíjení

4 - 5 hodin

Hladina hluku

60 - 70 dB

Objem nečistot

až 1 litr

Typ baterie

Ni-MH 2000 mA


Dálkový ovladač

 

Rozměry

120 x 52 x 15 mm

Typ baterie

2x AAA baterie (nejsou součástí balení)


Specifikace síťového adaptéru

 

Výstup

DC 24 V 1 A

Vstup

AC 100-240V, 50-60 Hz 0,8A


Nabíjecí základna

 

Rozměry

160 x 130 x 100 mm


Virtuální zeď

 

Rozměry

95 x 100 mm

Typ baterie

2 ks LR20/D (nejsou součástí balení)

Maximální dosah paprsku

4 metry

 
 

Hlavní tělo vysavače

 

Rozměry

350 mm x 100 mm

Váha

3,1 kg

Napětí baterie

DC 14,8 V

Délka úklidu

cca 90 min

Doba nabíjení

3 - 4 hodin

Hladina hluku

60 - 70 dB

Objem nečistot

až 1 litr

Typ baterie

Li-Ion 2000 mA


Dálkový ovladač

 

Rozměry

145 x 50 x 15 mm

Typ baterie

2x AAA baterie (nejsou součástí balení)


Specifikace síťového adaptéru

 

Výstup

DC 24 V 1 A

Vstup

AC 100-240V, 50-60 Hz 0,8A


Nabíjecí základna

 

Rozměry

195 x 150 x 100 mm


Virtuální zeď

 

Rozměry

80 x 115 mm

Typ baterie

2x AA baterie (nejsou součástí balení)

Maximální dosah paprsku

4 metry

 

Obsah balení:

 • Robzone Duoro XCONTROL 2.0
 • Akumulátor Li-Ion 3250 mAh (instalováno ve vysavači)
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna
 • Magnetická páska (délka 1m)
 • Síťový adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché stírání
 • Mop DUO na mokré mopování
 • XXL mop AQUAMAX pro intenzivní vytírání
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Mopovací modul AQUAMAX s nádržkou na vodu
 • Sací hlavice ACTIVE BRUSH s rotačním kartáčem
 • Sací hlavice EASY PET (instalováno ve vysavači)
 • Lamelový kartáč AIRMAX
 • Set bočních kartáčků (2 ks)
 • Hepa filtr (instalováno ve vysavači)
 • Čisticí štěteček (umístěn na odpadní nádobě)

Obsah Profi kufříku:

 • 1x Mikrovláknový mop na suché stírání hladké podlahy
 • 1x Mop DUO pro mokré vytírání
 • 1x Dezinfekční sprej AQUAMAX 550g
 • 1x Set bočních kartáčků (2ks)
 • 3x Hepa filtr

Obsah balení:

 • RobZone Duoro XCLEAN 3.0
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna
 • Virtuální zeď
 • Síťový adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché stírání
 • Mop DUO na mokré mopování
 • XXL mop AQUAMAX pro intenzivní vytírání
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Mopovací modul AQUAMAX s nádržkou na vodu
 • Hlavice s rotačním kartáčem
 • Samostatná sací hlavice (instalováno ve vysavači)
 • Set bočních kartáčků
 • Hepa Filtr (instalováno ve vysavači)
 • Čisticí štěteček (umístěn na odpadní nádobě)

Obsah Profi kufříku:

 • 1x Mikrovláknový mop na suché stírání hladké podlahy
 • 1x Dezinfekční sprej AQUAMAX 550g
 • 1x Set bočních kartáčků
 • 2x Hepa filtr

Obsah balení:

 • Robzone Roomy 4.0
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna
 • Virtuální zeď
 • Síťový adaptér
 • Mopovací modul
 • Mikrovláknový mop
 • Sada bočních kartáčů Green Care(instalováno ve vysavači)
 • Sací hlavice ACTIVE BRUSH (instalováno ve vysavači)
 • HEPA filtr (instalován ve vysavači)
 • Čisticí kartáček (součást odpadní nádoby)

Obsah Profi kufříku:

 • 1x Mikrovláknový mop
 • 2x HEPA filtr 
 • 1x Sada bočních kartáčů Green Care (2 ks)

Obsah balení:

 • RobZone Moppy 2.0
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna + adaptér
 • Virtuální zeď
 • Mopovací modul
 • 1x mop XL
 • 1x Set dvou bočních kartáčků 
 • 1x Hepa Filtr (instalováno ve vysavači)
 • Čisticí kartáček (součástí odpadní nádoby)

Obsah Profi kufříku:

 • 3x mop XL
 • 1x Set dvou bočních kartáčků 
 • 1x Hepa Filtr

Obsah balení:

 • Robzone Duoro XCONTROL 2.0
 • Akumulátor Li-Ion 3250 mAh (instalováno ve vysavači)
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna
 • Magnetická páska (délka 1m)
 • Síťový adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché stírání
 • Mop DUO na mokré mopování
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Sací hlavice ACTIVE BRUSH s rotačním kartáčem
 • Sací hlavice EASY PET (instalováno ve vysavači)
 • Lamelový kartáč AIRMAX
 • Set bočních kartáčků (2 ks)
 • Hepa filtr (instalováno ve vysavači)
 • Čisticí štěteček (umístěn na odpadní nádobě)

Obsah balení:

 • RobZone Duoro XCLEAN 3.0
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna
 • Virtuální zeď
 • Síťový adaptér
 • Mikrovláknový mop na suché stírání
 • Mop DUO na mokré mopování
 • Mopovací modul s nádržkou na vodu
 • Hlavice s rotačním kartáčem
 • Samostatná sací hlavice(instalováno ve vysavači)
 • Set bočních kartáčků
 • Hepa Filtr (instalováno ve vysavači)
 • Čisticí štěteček (umístěn na odpadní nádobě)

Obsah balení:

 • RobZone Roomy 4.0
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna
 • Virtuální zeď
 • Síťový adaptér
 • Mopovací modul
 • Mikrovláknový mop
 • Sada bočních kartáčů Green Care(instalováno ve vysavači)
 • Sací hlavice ACTIVE BRUSH (instalováno ve vysavači)
 • HEPA filtr (instalován ve vysavači)
 • Čisticí kartáček (součást odpadní nádoby)

Obsah balení:

 • RobZone Moppy 2.0
 • Dálkové ovládání
 • Nabíjecí základna + adaptér
 • Virtuální zeď
 • Mopovací modul
 • 1x mop XL
 • 1x Set bočník kartáčků
 • 1x Hepa Filtr (instalováno ve vysavači) 
 • Čistící kartáček (součástí odpadní nádoby)

Eliška

100 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Vysoký sací výkon

Tichý

Snadné ovládání

Úspora času

Pár smítek vynechá :-)

 

Anonym

100 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Jsem velmi spokojená. Robot mi ušetří spoustu času a námahy.

Je to můj nejlepší nákup za dlouhou dobu.

Všem opravdu doporučuji!

Je to paráda nemuset pořád uklízet podlahy a přitom je stále uklizeno.

Velmi vhodné do velkých prostor.

 

Summy

100 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Po pár dnech používání se podlaha v celém domě značně zlepšila co do čistoty.

S mopem dokáže za 1,5 hodiny uklidit 80 % domu o ploše 140m2

Vizualizace v mobilu, která umožní snadnou kontrolu.

Komunikace v češtině

Rychlé nabíjení

V aplikaci mi chybí "zónování", že bych označil pokoj a poslal jej tam uklízet,ale stačí zavřít dveře :-)

První robot a hned spokojenost.

 

Lenka Čáslav

100 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Jsem z robota nadšená a spokojená, je to super věc, jsem ráda, že ho mámdoma, čistím s ním 2 rozlohově velké byty, takže ho nešetřím, je tichýa hlavně mluví česky.

na koberci mi nevyluxovat jedno místo, tak jsem zadala program 2x2a bylo po nevýhodě, samozřejmě staré zaschlé špíny nevytře,ale na běžnou údržbu podlahy a koberců je super.

První robot a hned spokojenost.

 

Jarka

100 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Pracuje samostatně a výhodou je naprogramování úklidu.

 

Tonda

100 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Na vysávání naprosto dokonalý. Vysaje chlupy od psa i na koberci.Při vytírání dlažby vytře pěkně, ale zaschlé fleky se musejí vzít ručně.

Nic. Snad jenom, že se déle nabíjí. Zase ale dlouho vydrží běhat.

Jsme s ním velmi spokojeni. Hlavně, aby ten výkon dlouho vydržel.

 

Jana

90 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Výborný pomocník, bála jsem se, ale vážně dobrý.

Ještě s ním vše neumím, ale naučíme se :)

 

Zdeněk

100 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Výrobek OK, nepodařilo se mi zatím připojit online přes domácíwifi-požádal jsem o pomoc servis. Jinak naprostá spokojenost.

 

Soňa

90 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Zatím bez problémů, splňuje má veškerá očekávání, opravdu dobrýpomocník, který šetří neuvěřitelnou spoustu času.

 

Martin

100 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Uklízí a nenadává co má práce!!!

 

Petr

100 %
     

Robzone Duoro XControl Profi

Vysávání perfektní, vytírání na strukturované dlažbě logicky trochu horší- celkově spokojenost. A donutilo to naše děti večer uklízet hračky :-).

 

anonym

100 %
     

Robzone Duoro XControl

Výborný pomocník, mám vyluxováno bez námahy a opravdu dobře

 

Petr

100 %
     

Robzone Duoro XControl

Super Bertík …..

 

anonym

100 %
     

Robzone Duoro XControl

lehký, důkladný

 

anonym

100 %
     

Robzone Duoro XControl

Na základě asi týdenní zkušenosti mohu říci, že je to dobrý pomocník. Poměrně rychlý, dost důkladný. Máme v bytě pejska a od té doby, co uklízí duoro, zmizely z podlahy chlupy. Uklidí všude, kam dokáže zajet.

 

anonym

90 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

vysává i vytírá zároveňrovné plochy vysává opravdu dobře

ne vždy u nás doma vymete pořádně rohy

 

Anonym

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

super pomocník,vysává,vytírá,nenadává / mohl by být ještě trošku nižší

 

Draha

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

Výrobek je super, strašně usnadní práci. Škoda, že jsem si jej nekoupila už dávno.

 

anonym

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

Výborná věc, vytře lépe, než manželka, o vysátí zvířecích chlupů ani nemluvím.

 

anonym

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

Perfektní. Vysáváme denně. Vysavaš výborně i z rohů vysaje veškerý nepořádek, což je důležité, neboť máme malé dítě a psa. Je zábavné ho pozorovat.

 

anonym

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

Mám ho velice krátce, ale snaží se , prozatím spokojenost .

 

Eda

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

Je to dobrý vysavač jsem spokojený

 

vereruska

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

maly svelkou vysavaci silou,vysaje vsechny psi chlupy neuveritelne.doprucuji vsem.skoda ze nemyje schody.

 

anonym

90 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

výkonnější vysávání

 

Květa

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

Je to zkrátka bezva bez bolení zad už bych ho zkrátka nedala. Je to přítel.

 

Hudka

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

Mám krátce zatím spokojenost.

 

Anonym

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

Zatím pracuje nad naše očekávání spokojenost

 

Yveta

100 %
     

Robzone Duoro Xclean Profi

Super pomocník, vysává a vytíra současne. Velmi kvalitní úklid a bez práce.

 

Milena

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

koupila jsem na doporučení, mám dvě pelichající kočky a jsem maximálně spokojená

 

Ludmila

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

Robíka jsem si přála od Ježíška, ale Ježíšek mi jej dodal až teĎ! Hledala jsem opravdu výkonný vysavač a splnil mi moje požadavky.Všude mám koberce a tak Robík pracuje každou chvilku. Akorát se bojím jej nechat v bytě jezdit, když nejsem doma. ..a divím se, co VŚECHNO Z TÉCH KOBERCU VYTAHNE!!!!! VždyŤ nejsem taková "špindíra"!!!!!!

 

anonym

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

Konečně mám služku. Říkáme jí Anička. Pracuje naprosto skvěle. Je nutná kontrola a přemisťování. Robot je ale lehký. Máme dva kocoury, takže zásobník je rychle plný, ale údržba robota je lehká, čistá práce.

 

anonym

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

šetří čas pečlivě uklidí, je to neuvěřitelné ale opravdu pečlivě uklidí a vytře mám v domě psy a kocoury přesto jsme bez chlupů

 

anonym

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

Nevýhodou jsou prahy a černá noha našeho stolu v kuchyni, jinak dobré.

 

Dana

90 %
     

Robzone Duoro Xclean

rychlý, výkonný. / v mém případě dobrá koupě / kvalitně vysává i koberce

Nemá seshora držadlo na přenášení.

Robotický vysavač jsem si koupila na chalupu, kde máme velkou obývací místnost. Většinou se tam chodí v botách. Vysaje úžasně, setření za mokra používám občas, jde to. Je rychlý, výkonný. Jsem zatím moc spokojená. Krásně vysaje i koberce v části ubytovací.

 

Kateřina

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

Snadná obsluha, manipulace / Hezký design / Spolehlivý pomocník, usnadní každy úklid / Úspora času při úklidu / Občas se zasekne v překážce, tím se ale učím a vím jaké předměty příště odstranit před spuštěním vysavace. I tak ale velmi usnadní úklid a šetří čas.

 

Mirek

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

super vysavač

stírání méně kvalitní

 

Katka

90 %
     

Robzone Duoro Xclean

výborný pomocník do domácnosti, při vysávání rovnou nechávám podlahu vytírat, tím je úklid perfektní, používám tak 2x do týdne, je to dostatečné, vysavač mohu vzít kamkoliv i jinam - do kanceláře apod.

některé špatně dostupné rohy v místnosti nevysaje, ale vůbec to nevadí :-), i tak je to pomocník, dva hadry které jsou součástí balení na vytírání, už nerozlišuji který je který a raději je po čase vymáchám, vyměním a podlaha je velmi dobře setřena

 

Květa

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

Je to zkrátka bezva bez bolení zad už bych ho zkrátka nedala. Je to přítel.

 

Marcela

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

Kdybych věděla, že je tak skvělé, koupila jsem si ho už dříve

 

Anonym

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

neocenitelný pomocník v domácnosti

 

Josef

100 %
     

Robzone Duoro Xclean

výrobek zcela splnil naše očekávání, úklid provádí v kvalitě se kterou jsme zcela spokojeni

 

Věra

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Je to opravdový pomocník. Mrzí mě, že jsem si ho nepořídila již dříve.

 

j.ben

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Super, je to legrační, ale je to zábavný člen rodiny.

Zatím jsme spokojeni.

 

KatLi

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Výborně luxuje koberce, lino nebo dlaždice.

Zvládá i přechodové lišty, což náš o 4 roky starší model iRobot nezvládal.

Je tichý

Intuitivní ovládání

Jednoduché čištění

Mluví, když je vybitý či nabitý, ještě jsem nepřišla na to, jak ztišit či vypnout(když třeba dítě spí).

 

Milča

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Je to super, maká a já ho sleduji raději než televizi.

 

Edita

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Při prvním úklidu jsme se celá rodina koukali na Robíka, jak uklízí, je to zábava,místo toho, abychom dělali něco užitečnějšího. Při dalším úklidu jsem si šla nakoupit,vrátila jsem se a bylo uklizeno, prostě pohoda. Při úklidu dávám stranou židlea maličkosti na zemi, aby šlo vysávání lépe. Údržba snadná, nabíjení také, i ovládání.Celková spokojenost.

 

Venca

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Můžu dělat něco jiného

 

Petr

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Dle mého názoru se jedná o kompromis cena / funkce vysavače. Zařízení jsemuvedl do provozu a musím konstatovat, že opravdu funguje. Byl jsem ažpřekvapený, kolik smetí posbíral i přez to, že se zdálo být doma uklizeno.Dobíjecí stanici našel, zajel do ní a nabil se. Světelná stěna též funguje. Hlučnost jedle mého názoru velmi dobrá, při provozu vysavače se dá koukat na televizi, jehohluk není nějak výrazně rušivý. Zatím se zdá být vše ok, zboží bych doporučil.

 

Jaroslav

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Při úklidu si odpočinu.

 

Slunečnice

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Super, zboží, lehká obsluha, výkon.

 

Atej

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Skvělý výrobek, usnadní práci v domácnosti

 

kafra

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Snadnost obsluhy

 

Iveta

100 %
     

Robzone Roomy 4

Je přesně tak skvělý, jak o něm píšou :)

 

Ověřená zákaznice

100 %
     

Robzone Roomy 4

Dlouho jsem se rozmýšlela,ale máme doma psa a kočku, takže stálý úklid. Mámho týden a jsem nadšená, vysává denně.Určitě by se někde chlup našel, ale toi když luxujete sami, takže za mě super.

 

Jitka

100 %
     

Robzone Roomy 4

S robotem jsem velmi spokojená. Dlouho jsem vybírala a svého výběru nelituji.Máme kocoura a malé dítě. Není nad to, když za mě podlahy uklízí tak výkonnýpomocník. Obsluha je jednoduchá. Poradí si i s vyšším kobercem (což mě velmipřekvapilo), dostane se pod nábytek, přejede i práh, je velmi výkonný a větší obsahsběrného koše je v naší domácnosti velkou výhodou. Při prvním použití se občas někdezasekl a zamotal jednou do kabelů. Při dalším použití už k podobným kolizím nedocházelo,jako by měl už trén zmapovaný. Velmi mi vyhovuje možnost načasování.Robot začne s prací když odejdu do práce a když se vrátím, je uklizeno.

 

myšuty

100 %
     

Robzone Roomy 4

Za tuto cenu velmi kvalitní zboží. Mohl by přejít do standby režimu i v dokovacístanici a lépe čistit rohy. Jinak OK. Schází madlo pro přenos..

 

hafalt

100 %
     

Robzone Roomy 4

Při prvním použití jsem byla spokojená, splnil mé očekávání.

 

Slunečnice

100 %
     

Robzone Roomy 4 Profi

Super, zboží, lehká obsluha, výkon.

 

Romana Rašková

100 %
     

Robzone Moppy 2 Profi

nepostradatelný

 

Ověřený zákazník

100 %
     

Robzone Moppy 2 Profi

používáme krátce

 

Filipes

80 %
     

Robzone Moppy 2 Profi

Zatím s ohledem na krátkou dobu nejsem schopen hodnotit, jezdí, zametá, vytírá asitak jak jsem předpokládal a s ohledem na cenu doufám, že to vydrží déle nežje na něj záruka.

 

Romana Rašková

100 %
     

Robzone Moppy 2

nepostradatelný

 

Ověřený zákazník

100 %
     

Robzone Moppy 2

používáme krátce

 

Filipes

80 %
     

Robzone Moppy 2

Zatím s ohledem na krátkou dobu nejsem schopen hodnotit, jezdí, zametá, vytírá asitak jak jsem předpokládal a s ohledem na cenu doufám, že to vydrží déle nežje na něj záruka.