Vánoční dvojbalení DX+DXC

 

Vánoční dvojbalení obsahuje Duoro Xclean Profi a Duoro Xcontrol Profi za zvýhodněnou cenu.

1x Duoro Xclean Profi, Generace 2.0

Robzone Duoro XCLEAN Profi je značkový robot s extrémně vysokým sacím výkonem, který za vás udělá hned dvě neoblíbené činnosti najednou. Kromě robotického vysávání nabízí suché mopovaní a mokré mopování s vysoušením. Bezchybně vysaje všechny nečistoty i zvířecí chlupy a zároveň vytře hladkou podlahu. Nově jej můžete ovládat i mobilní aplikací přímo ze svého telefonu. Nyní navíc s dárkem - 1x Mop pro suché stírání.

1x Duoro Xcontrol Profi

Robzone Duoro XCONTROL Profi je nejnovějším type robotického vysavači s mokrým vytíráním. Bude za vás vysávat i vytírat na mokro a navíc jej můžete ovládat i kontrolovat mobilní aplikací kdykoliv a odkudkoliv. Duoro XCONTROL vyniká 4x vyšším sacím výkonem s turbo sáním, díky kterému bez problému vysaje i zvířecí chlupy. Nové nabízí dva vytírací systémy:  klasické mokré stírání hladké podlahy a intenzivní vytírání Aquamax. Nyní navíc s dárkem - 2x Mop Aquamax pro intenzivní vytírání.

VÁNOČNÍ CENA + NAVÍC SLEVA 800 KČ
Garantujeme do vyprodání zásob.

Dostupnost Skladem > 3 ks
Běžná cena 40 780 Kč
Ušetříte 17 200 Kč (–42 %)
23 580 Kč
Na splátky již od 814 Kč
   
Kategorie Vysavače
 


  DXC+DXdoublepack-product-banner-CZ
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace