Roomy 3.0 Plus

 
Expert na chlupy a chuchvalce

Robotický vysavač Roomy 3.0 plus je novinka z úspěšné řady modelů RobZone Roomy. Vysoký sací výkon a největší sběrný koš si poradí s drobky, zvířecími chlupy, prachem i otravnými prachovými chuchvalci. Dvojstupňový antistatický mop vyleští hladké podlahy. Rozměrný hlavní kartáč uklidí i špínu ukrytou hluboko mezi vlákny koberců.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 990 Kč
Ušetříte 3 500 Kč (–32 %)
7 490 Kč
Na splátky již od 338 Kč
   
Výrobce Robzone
Kategorie Vysavače
Záruka 2 roky
 
 


POPIS vysavače ROOMY 3.0 Plus

 
Roomy_3.0_POPIS
 
 
dustbin-1
Objemný koš zhltne i prachové chuchvalce
 

Největší odpadní nádoba s objemem 1,2 l stačí pohodlně i na několik uklízecích cyklů. Nemusíte se bát, že se za 10 minut zaplní, poradí si s vlasy, smetím, prachem i nevzhlednými prachovými chuchvalci.

Prachové chuchvalce jsou největším problémem velmi oblíbených hladkých podlah. Velkokapacitní odpadní nádoba o bezkonkurenčním objemu 1,2 litru spolehlivě pojme nejen všechen jemný prach během úklidu, ale i rozměrnější prachové chuchvalce, které jiné vysavače většinou jen rozmetají po místnosti. RobZone Roomy 3.0 plus si tak jako jediný poradí i s velkým množstvím těchto strašáků.

Prachové chuchvalce jsou nejen nevzhledné, ale i zdraví nebezpečné. Spolu s jemným prachem totiž poskytují ideální útočiště pro řadu roztočů a bakterií. Ti se živí převážně částečkami odumřelé kůže a organické hmoty tvořící hlavní složku domácího prachu. Následně zanechávají v našich domácnostech natrávenou potravu a výkaly, které způsobují astma, alergie, chronickou rýmu, ale také například záněty kůže či zánět spojivek.


mop_1
Speciálně tvarovaný mop podlahu zbaví prachu
 

Rozměrný dvoustupňový mop ze štěpených mikrovláken na sebe váže neuvěřitelné množství prachu. Výrazně tak zvyšuje kvalitu úklidu oproti vysavačům bez možnosti použití mopu.

Mop s celkovým rozměrem 320 cm2 vyleští hladké podlahy. Jeho štěpená vlákna jsou stálou silou přitlačována k podlaze a svými hranami oddělují jemný prach, který přilnul k podlaze a nelze jej vysát, protože je elektricky nabitý.

Robotický vysavač Roomy 3.0 plus má promyšlenou konstrukci, díky které je možné použít hlavní rotační kartáč i mop najednou. Nemusíte tak jako u jiných vysavačů řešit dilema jestli použít mop nebo kartáče a efektivita úklidu je až dvojnásobná oproti robotickým vysavačům, které nemají mopovací soupravu vůbec.

Mop je výměnný a snadno jej vyperete na 40° v pračce.


mainbrush
Extra široký hlavní kartáč s bezúdržbovými prvky
 

Nejširší hlavní kartáč uklidí více nepořádku již po prvním průjezdu.
Speciální uchycení kartáčů zajistí téměř bezúdržbový provoz.

Robotický vysavač Roomy 3.0 plus je vybaven 25 cm širokým hlavním kartáčem, který spolu s bočním kartáčkem zajistí dokonalý výsledek úklidu o celkové šířce záběru až 30 cm při jednom průjezdu.

Zdokonalené řešení systému rotačního kartáče zaručuje vysokou odolnost proti namotávání vlasů a zvířecích chlupů. Kvalitně uchycená ložiska nevyžadují téměř žádnou údržbu. Již tradičně je Roomy 3.0 plus vybaven štětinovými kartáči, které oproti silikonovým nebo gumovým dovedou kvalitě vykartáčovat i koberce. Speciálně uchycený kartáč je v nepřetržitém kontaktu s podlahou a reaguje na všechny její nerovnosti.

Robotický vysavač Roomy 3.0 je vybaven sadou univerzálních kartáčů, které pečlivě uklidí koberce i ostatní hladké povrchy. Univerzální kartáče jsou vhodné na úklid nízkých koberců a běžných hladkých povrchů jako je linoleum, dlažba apod.


UVfinal-1filtry
Nejen pro alergiky. Pětifázový filtr a UVC desinfekce.
 

Věděli jste, že až 90% domácího prachu je tvořeno roztoči a jejich, řekněme, exkrementy? Chraňte své zdraví pomocí UVC desinfekce a pětifázové filtraci s aktivním uhlíkem a nanostříbrem!

Účinná pětifázová filtrace z aktivního uhlíku s vrstvou z nano stříbra blokuje částice jemného prachu. Aktivní uhlík účinně filtruje i mikročástice prachu mnohem menší, než 0,3 mikronu, kterých je nejvíc a pronikají až do plicních sklípků. Chrání tak nejen alergiky, ale i všechny ostatní uživatele.

Vrstva nano stříbra má vysoce antibakteriální a protiplísňové účinky. Právě filtr z nano stříbra dokáže zachytit až 99 % bakterií. Likviduje choroboplodné zárodky, které pronikly až do filtračního systému. Do vzduchu se proto při vysávání již nedostávají zdraví nebezpečné mikročástice, které by mohly proniknout do dýchacích cest a následně až do krevního oběhu.

Desinfekce podlah probíhá pomocí účinného ultrafialového záření. UV-C lampa o výkonu 6W zabudovaná v Roomy během úklidu vyzáří dávku, která zlikviduje až 99% roztočů a bakterií. Zneškodněné prachové alergeny jsou ihned odsáty a setřeny prachovkou. UV-C desinfekce je unikátní způsob, jak udržet podlahy hygienicky čisté bez užití agresivních chemických prostředků.


Jak funguje Roomy 3.0 Plus   |    ZPĚT K MENU

 
Roomy_3.0_JAK FUNGUJE
 
 
roomy3-nabiji
Automatické nabíjení a nastavení času úklidu
 

O dobíjení robota se nemusíte starat, zvládne to sám. V dobíjecí základně bude čekat na další příležitost k úklidu.

Po skončení uklízecího programu vysavač samostatně vyhledá nejbližší nabíjecí základnu, zaparkuje se a automaticky se začne nabíjet. Je tak neustále připraven k úklidu.

Na nabíjecí základně také můžete naprogramovat den a čas, kdy má Roomy začít uklízet. Vysavač poté čeká v základně a začne automaticky uklízet ve chvíli, kdy mu základna dá povel k úklidu.


 roomy-popis-virtual-zed
Virtuální zdí vymezíte, kde Roomy má a nemá uklízet!
 

Potřebujete rozdělit větší místnost nebo "zavřít" před vysavačem pokoj, který nemá dveře? Postavte mu do cesty virtuální zeď.

Virtuální zeď vysílá neviditelný infračervený paprsek s nastavitelnou délkou. Paprsek vytvoří virtuální stěnu a zabrání tak robotovi přejet do dalších místností, které nemůžete uzavřít dveřmi. Virtuální zdí můžete také rozdělit větší prostor do menších částí a uklízet jen tam kde chcete, např. vstupní haly, prostorné obyvací pokoje nebo spojené obývací pokoje s kuchyňským koutem.

Virtuální zeď je napájena pomocí 2 ks baterií, zapíná a vypíná se tlačítkem na boku zdi.


roomy3-popis-dalkove
Dálkový ovladač, uklízecí režimy a algoritmy úklidu
 

Robotický vysavač Roomy 3.0 plus pravidelně střídá předvolené algoritmy úklidu, aby co nejpečlivěji pokryl uklízenou plochu. Můžete ho ale i snadno ovládat pomocí dálkového ovladače nebo vybrat z několika uklízecích režimů např. cílený úklid.

V režimu automatického úklidu Roomy pravidelně střídá naprogramované algoritmy úklidu. Pohybem do spirály postupně pokryje co nejvíce volnou plochu. Poté změní algoritmus na střídání krátkých a dlouhých drah úklidu, po kterém následuje úklid podél stěn. Díky inteligentní navigaci si poradí i s členitým uspořádáním nábytku a z nepřehledného místa snadno vyjede.

Pokud chcete cíleně uklidit například kuchyňský kout, kde se při vaření podlaha snadno zašpiní, můžete zvolit cílený režim úklidu.


roomy3-v-terenu-schody
Jak si Roomy poradí v terénu?
 

Robotický vysavač RobZone Roomy se po místnosti orientuje pomocí infračervených senzorů. Je vybaven řadou senzorů jak v nárazníku, tak ve spodní i horní části vysavače. Nespadne ze schodů, vyhne se překážce a bez problémů překoná přechodové lišty. Senzory v odpruženém dotykovém nárazníku detekují předměty v blízkosti robota. Ve chvíli, kdy se Roomy blíží k překážce, senzory to zaznamenají a robot zpomalí tak, aby nábytek nepoškodil, ale zároveň se dostal do jeho blízkosti a pečlivě uklidil. Díky senzorům z bočních stran nárazníku se Roomy dokáže vyprosit i z užšího prostoru.

Senzory v podvozku zabrání pádu ze schodů a z vyvýšených ploch. Ve chvíli, kdy Roomy najede na okraj schodu, senzor to zaznamená a robot začne couvat.


roomy-popisove-podel-zdi
Roomy uklidí nepořádek podél stěn i kolem nábytku
 

Pomocí bočního kartáčku vymete nepořádek a chuchvalce prachu podél zdí, takže už se nebudete muset ohýbat a neustále měnit trubice jako na klasickém vysavači.

Pečlivě objede a vysaje prach kolem nábytku, stolu i židlí.  Díky jemnému nárazníku se dostane do maximální blízkosti překážky a uklidí těsně kolem ní, aniž by jí poškodil.


roomy-popis-postel
Vysaje chuchvalce prachu pod postelí či pohovkou
 

Roomy 3.0 je vysoký pouhých 11 cm,  a proto bez problémů vyčistí i těžko dostupná místa pod skříní, pohovkou nebo postelí.

Díky odpadní nádobě s bezkonkurenčním objemem 1,2 l vysaje i prachové chuchvalce, které se často pod nábytkem v hojném množství tvoří a menší odpadní nádoby pak rychle zaplní.


roomy3-v-terenu-koberec
Uklidí koberce i hladkou podlahu, kterou navíc vyleští!
 

Robotický vysavač Roomy 3.0 plus je vhodný pro úklid všech podlahových krytin. Snadno přejíždí mezi různými povrchy - linoleum, dlažba, parkety, plovoucí podlaha, koberec atd. Oproti klasickému vysavači věnuje Roomy speciální pozornost péči o různé podlahové krytiny.  Můžete si vybrat ze tří sad speciálních kartáčů podle povrchu, který chcete uklízet. Speciální sady kartáčů si můžete přikoupit v sekci příslušenství. Nebo si objednat verzi modelu Profi, která má navíc bohatou výbavu.

Díky širokému hlavnímu kartáči velice pečlivě vysaje všechny koberce do výšky vlasu 0,5 - 1,5 cm. Vyšší koberce jsou obecně pro robotické vysavače náročnější na úklid, neboť rotačním kartáčům kladou větší odpor. Stejně tak koberce s třásněmi pro robotické vysavače nedoporučujeme.

Dvoustupňový mop ze štěpeného mikrovlákna, používaný na suché stírání, šetrně pečuje o dřevěné a laminátové podlahy, které trpí častým vytíráním vodou. Můžete ho využít také na úklid linolea nebo dlaždic. Z hladké podlahy stírá i ten nejjeměnší prach až třikrát účinněji a dosahuje tak výborných výsledků v úklidu. Mop je vyroben z kvalitních štěpených mikrovláken, používá se výhradně nasucho a je vhodný pro praní v automatické pračce.


roomy-popis-udrzba 
Snadná údržba zajistí perfektní úklid!
 

Aby Roomy dlouho a perfektně sloužil, je dobré věnovat pravidelně krátký čas i jeho údržbě. Je ale velmi jednoduchá a rychlá.

Vysypávejte pravidelně sběrný koš a v případě potřeby očistěte filtry.

Čistěte hlavní kartáč, boční kartáčky, sací otvor a kolečka od namotaných vlasů, chlupů a jiných nečistot.

Pečujte o mikrovláknový mop a v případě potřeby ho vyměňte za nový. Výhodou je mít více mopů, které můžete střídat a poté všechny najednou jednoduše vyprat v ruce nebo v pračce na 40° bez aviváže.

Suchým hadříkem očistěte v případě potřeby čidla v nárazníku a na spodní části.

 

Obsah balení   |    ZPĚT K MENU

 

 
roomy3-plus-box

Obsah balení:

  • RobZone Roomy 3.0 plus
  • Dálkové ovládání
  • Nabíjecí základna
  • Virtuální zeď
  • Síťový adaptér
  • Dvoustupňový mikrovláknový mop
  • Sada univerzálních kartáčů (instalováno ve vysavači)
  • Filtr s aktivním uhlíkem a nano stříbrem (instalováno ve vysavači)
  • Čisticí kartáček a šroubovák

 

roomy3-plus-obsah-baleni-Nu_web
 

Technické parametry   |    ZPĚT K MENU

 

 
 
roomy3-plus-tech-parametry-NU_web
 

Hodnocení uživatelů   |    ZPĚT K MENU

 

 
 
layout Duoro 10
 

Časté otázky | ZPĚT K MENU

 

 
Kde je možné Robzone zakoupit?
 
Robotické vysavače Robzone je možné zakoupit výhradně na našem e-shopu ww.robzone.cz nebo je objednat telefonicky na čísle 776 867 377.
 
Jaké typy podlah dokáží roboti Robzone uklízet?
 
Většina modelů robotických vysavačů Robzone výborně uklízí koberce s délkou chlupu do 0,5 - 1,5 cm a všechny hladké povrchy jako jsou linolea, dlažby, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, dřevěné podlahy i parkety. Navíc modely Roomy 3.0 jsou vybaveny speciálním systémem pro zvlášť šetrný úklid hladkých podlah. Model Duoro pak speciálním mopem Aquamax pro mokré vytírání. Model Moppy je určený na úklid hladkých omyvatelných podlah, je vybaven mopem ze štěpeného mikrovlákna a zásobníkem na vodu.
 
Jak se používá mop? Je nutné jej vlhčit a používat čistící přípravek na podlahy?
 
Mop pro model Roomy 3.0 je antistatický mikrovláknový, a proto se používá výhradně nasucho bez užití čisticích prostředků. Je možné jej prát v pračce. Model Duoro á ve výbavě dva typy mopů. Jeden mop je určen pro suché stírání jemného prachu, druhý mop je vhodný pro mokré vytírání podlah. Mop Aquamax pro mokré vytírání podlah je potřeba před jeho použitím navlhčit vodou. Množství vody může být i větší, ale voda by neměla volně z mopu odkapávat. Množství vody doporučujeme regulovat v závislosti na typu podlahy, kterou chcete uklízet. Pokud budete vytírat dřevěnou podlahu nebo podlahu chcete jen šetrně setřít, mop víc vyždímejte aby byl jen vlhký. Mop Aquamax je vyroben ze štěpeného mikrovlákna, a proto není potřeba používat další čistící přípravky. Mop je možné prát v pračce. Model Moppy má rozměrný mop ze štěpeného mikrovlákna, který můžete namočit a navíc je během úklidu postupně dovlhčován vodou ze zásobníku.
 
Dokáže robotický vysavač přejíždět prahy z místnosti do místnosti?
 
Přechodové lišty nejsou žádným problémem a klasické dřevěné prahy robot zvládne obecně do výšky 0,5-1,5 cm. Pro dokonalý úklid nicméně doporučujeme větší prostory rozdělit do menších sekcí buď virtuálními zdmi nebo přirozeně prahem mezi místnostmi.
 
Jak si poradí robotický vysavač s vysokými koberci a třásněmi?
 
Třásně u perských koberců doporučujeme před vysáváním schovat nebo koberec srolovat, vysavač by mohl třásně nasát nebo narolovat na rotační kartáč. Poté by přerušil úklid a nahlásil chybu.
Nedoporučujeme robotické vysavače používat na koberce s dlouhým vlasem nad 0,5-1,5 cm. Ovšem nejvhodnější je koberec vyzkoušet předem, neboť některé typy zvládá dobře i přes delší vlas. Model Moppy doporučujeme pouze pro úklid hladkých podlah.
 
Za jak dlouho vysavač uklidí pokoj o rozloze 50 m2?
 
Vysavač neuklízí podlahu dle rozlohy, ale dle výkonnosti baterie. Tzn. Váš prostor bude uklízet tak dlouho, dokud mu baterie vystačí a nezáleží, jak je pokoj velký. Poté se zaparkuje do nabíjecí základny a začne se nabíjet. Na menší místnosti je u některých modelů možné využít programy s kratším časovým limitem - 30 min, 15 min pracovní doby úklidu. Při úklidu prostoru o rozloze 50m2 přejede každé místo 2-3x během uklízecího programu.
Délka běžného úklidu na jedno nabití baterie bývá kolem 60-80 min na hladké podlaze a cca 45 min na koberci u modelu Roomy 3.0, modely Duoro a Moppy vydrží v provozu 90-120 min.
 
Jak je velký koš na smetí?
 
Model Roomy 3.0 má prostorný nadstandardně velký odpadkový koš o velikosti 1,2 litr, model Duoro pak 0,8 litr! Ideální pro velké domácnosti, nebo vaše pohodlí, kdy není nutné koš vysypávat příliš často. Model Moppy je určený zejména pro vytírání, ale pro zvýšení kvality úklidu je vybaven odpadní nádobou o objemu 0,4 litru. Doporučujeme po prvním úklidu překontrolovat obsah smetí v nádobce a podle toho posoudit, jak často budete potřebovat koš vysypávat.
Standarndní koše robotických vysavačů jsou velké cca 250-300 ml, což Vás nutí vysypávat koš i během úklidu.
 
Jak náročné je čištění vysavače?
 
Čištění je velmi snadné a rychlé. Po naplnění sběrného koše (závisí na velikosti místnosti a znečištění podlahy) jen stačí koš jednoduše vysypat. Sběrné koše nemají žádné papírové ani jiné sáčky.
Kartáčky na spodní straně postačí občas vyčistit hřebínkem, od usazeného prachu a vlasů a zkontrolovat zda nejsou vlasy namotány na pohybových částech robota. Při velkém znečištění nebo opotřebení je možné kartáčky snadno vyměnit za nové. V případě potřeby vyperte mop nebo jej vymyjte pod tekoucí vodou. Samozřejmě do údržby patří i výměna filtrů.
 
Je potřeba mít do vysavače výměnné sáčky na smetí?
 
Není. Nádobku na smetí stačí jen vysypat. Důmyslný systém filtrace umožňuje jednoduché použití bez papírových sáčků.
 
Jak je energeticky náročné robotické vysávání?
 
Při robotickém vysávání je spotřeba energie až 6x nižší než při běžném ručním luxování. Přitom efektivita úklidu je díky preciznosti robota mnohdy i vyšší.
 
Vymete i rohy v místnosti?
 
Samozřejmě. Boční kartáček důkladně vysmejčí každý roh a prach držící se podél stěn. Modely Duoro a Moppy mají boční kartáčky dva, takže jim neunikne žádné zákoutí.
 
Bude byt uklizen stejně jako při klasickém luxování?
 
Troufáme si z vlastní zkušenosti říct, že uklizeno je skutečně dokonale. Přeci jen, člověk není stroj a robot uklízí tak dlouho dokud není podlaha jako ze škatulky.
 
Dokáže vysavač uklidit i rozsypané smetí, na které běžně vyndaváme smetáček s lopatkou?
 
Přesně pro takové případy mají Robzone vysavače program SPOT, pro důsledný úklid 1 m2.
Druhou možností je využít dálkového ovládání a vysavač navést na znečištěné místo, stejně jako autíčko na dálkové ovládání, a navigovat jej k důkladnému úklidu daného místa. Model Duoro má dálkové ovládání přes bluetooth, takže jeho použití je velmi jednoduché.
 
Jak zamezím tomu, aby vysavač uklízel jen v jedné místnosti a nepřejel do další, když nelze uzavřít pokoj dveřmi?
 
Pro takové situace je vhodné využít virtuální zeď. Jedná se o malou věž, kterou postavíte ke kraji místnosti v místě, kde chcete vysavači zamezit v dalším pohybu. Věž vysíláním infračerveného paprsku vytvoří tzv. virtuální zeď, přes kterou vysavač již dále neprojede.
 
Bydlíme v mezonetovém bytě a obávám se, když nechám vysavač uklízet v naší nepřítomnosti, aby nespadl ze schodů.
 
Vysavače Robzone jsou velmi chytré a ze schodů nespadnou! Pomocí senzorů umístěných ve vysavači schody rozpoznají a změní směr úklidu. Je ale potřeba si uvědomit, že senzory nereagují na skleněný povrch nebo hladinu vody.
 
Jakým způsobem jsou zásilky posílány při objednávce v e-shopu?
 
Dopravu zajišťuje přepravní společnost PPL nebo můžete zvolit osobní vyzvednutí v síti společnosti Zásilkovna. Pokud si vyberete službu PPL, řidič osobně kontaktuje zákazníky na telefon uvedený při objednávce a snaží se dohodnout s každým individuální čas pro doručení zásilky tak, aby předání zákazníkovi maximálně vyhovovalo. Jestliže navržený termín dodání zákazníkovi nevyhovuje, je možné se s řidičem domluvit na náhradním termínu dodání. V případě, že zvolíte Zásilkovnu, je potřeba si vybrat výdejní místo, které Vám nejlépe vyhovuje. Zásilkovna Vás sama vyzve mailem nebo telefonicky k vyzvednutí objednaného zboží.
 
Jak si poradí vysavač s psí či kočičí srstí?
 
Model Roomy i Duoro mají dostatečně velké zásobníky na nečistoty a tak vysát i velký objem zvířecích chlupů není problém. Model Moppy menší odpadní nádobu a proto je vybaven signalizací plného koše, aby Vás včas upozornil, že je potřeba vysypat. Určitě doporučujeme ze začátku pravidelnou kontrolu plnosti zásobníku, aby nedošlo k jeho přeplnění a častější běžnou údržbu, kontrolu zda nedošlo k zanešení koleček jemnými chloupky či prachem ze srsti.
 
Jak si poradí s podlahovým topením (konvektory)?
 
Robotický vysavač může při úklidu najet na mřížku konvektoru a pokud je mřížka široká, přední kolečko uvízne v mřížce a robot nemůže pokračovat v úklidu. V takovém případě před konvektor umístěte virtuální zeď nebo stabilní mechanickou zábranu tak, aby robot na mřížku nemohl najet.
 
V bytě máme volně ložené kabely od spotřebičů či počítače, jak si s nimi poradí robot?
 
Může se stát, že i přes funkci zamezující namotávání kabelů, robot kabel namotá rotačním kartáčem a tím může dojít i k poškození. S běžnými kabely si robot většinou dobře poradí, ale obzvláště náchylné jsou tenké kabely od nabíječek na telefon apod. Doporučujeme tedy dávat pozor, aby při úklidu vysavač nepřišel do styku s volně loženými kabely. Kabely zakryjte lištou, před úklidem odstraňte z podlahy nebo vysavači zamezte k nim přístup.
 
Vyčistí robot i schodiště?
 
Jednotlivé schody robot bohužel sám vyčistit nedokáže, naopak jeho velkou výhodou je, že díky IR senzorům ze schodů ani z jinak vyvýšené plochy nikdy nespadne.
 
Vyčistí robotický vysavač mokré nebo zaschlé loužičky na podlaze?
 
Pokud se jedná o větší mokrou plochu, vysavač Robzone Roomy 3.0 se proti styku s vodou chrání, aby nedošlo k jeho poškození a tak je voda identifikována senzory a robot se zastaví nebo místo objede. Pokud se jedná o drobné kapky nebo zaschlé skvrny, při použití mopu je setře, ale na kvalitě úklidu závisí jakého charakteru nečistota je. Modely Duoro a Moppy jsou určeny i pro mokré vytírání a voda v menším množství jim nevadí.
 
Pokud máme v domě skleněnou podlahu a také skleněné schodiště, budou senzory správně fungovat?
 
V moderních interiérech se tento druh podlahové krytiny občas objevuje. Vzhledem k principu funkce infračervených senzorů je třeba počítat, že na průsvitných či průhledných površích může dojít logicky k nesprávné funkci těchto senzorů. Doporučujeme předem robota vyzkoušet pod vaším dohledem a přesvědčit se, že skutečně pracuje jak má. Zamezte, aby se vysavač pohyboval v blízkosti bazénu, senzory nemusí rozpoznat hladinu vody a mohlo by dojít k pádu vysavače a nenávratnému poškození.
 
Je možné nakupovat na splátky?
 
Ano, spolupracujeme se společností Cofidis. Bližší informace naleznete na odkaze nákup na splátky.

Typ vysavače robotické
Vysávání suché
Požadované vlastnosti Pro domácnost se zvířaty
Provedení bezsáčkové
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.