Kariéra

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ TÝMU ROBZONE?

Zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na email : info@robzone.cz

roboticke-vysavace

Aktuálně hledáme vhodné uchazeče pro tyto pozice :

Operátor/ka zákaznického servisu

Rádi komunikujete s lidmi? Baví vás pomáhat i dělat lidem radost? Nevadí vám 8 hodin denně mluvit, telefonovat nebo komunikovat po emailu? Umíte stres hodit za hlavu? Některé dny jsou hektické, jiné pohodové, ale vždy platí „pro spokojenost zákazníka uděláme maximum“ a pokud i přes všechnu práci dokážete mít úsměv na tváři jste u nás vítáni. Zašlete nám svůj životopis s fotografií a rádi se s Vámi potkáme na osobním pohovoru.

Náplň práce:

  • telefonní a emailová komunikace se zákazníky
  • produktové poradenství
  • podávání informací ke stavu zakázek
  • správa sociálních sítí

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání
  • spolehlivost a smysl pro důslednost
  • základní znalost práce s PC
  • odolnost proti stresu
  • ochota učit se novým věcem
  • flexibilita
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • sympatický menší kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci na HPP
  • robotický vysavač k vlastnímu užívání

Místo výkonu práce: Praha 10 Hostivař, možnost parkování, dobrá dostupnost MHD

Svůj strukturovaný životopis zašlete společně s fotografií na email : info@robzone.cz

Do předmětu mailu uveďte "Operátor/ka zákaznického servisu"